Grindownik... tyle wystarczy

Zainteresowała mnie giereczka, a jak z ludźmi jest z kim grać? Jeśli tak to jaki serwer?

Żyje ta gra?

ten temat powinien już być zamknięty w momencie gdy wcześniej ktoś podał OSRS. Nie ma lepszego mmo grindownika na rynku w 2020.

Na prywatnym serwerze Electus masz niemal 9k aktywnych ludzi każdego dnia. Gra posiada też parenaście innych serwerów - zakładając, że populacje sięgają do 2,5k.
Sam global nieopłacalny do grania.

Global nadal żyje, ale większość to boty, ludzie uciekają na prywatne serwery. Jest też Silkroad-R który jest kopią tylko z nieco podbitymi drop rate, exp rate i sp rate, ale tam nigdy nie grałem.
Jak wspomniał Arahviel na prywatach gra dość dużo ludzi patrząc na to że gra wyszła koło 2005 i jest to największy grindownik jakiego znam może poza BDO przy 60lv+.

Ja bym sam z ogromną przyjemnością pograł bo silka znam tylko z opowiadań. Odpaliłem tego Electusa wbiłem 20 lvl ale nic nie ogarniam pomoże ktoś wytłumaczy mi tego silka i powie kim jak grać itd?

Wystarczy wejść na stronę Electusa i społecznościowy discord. Każdy każdemu tam pomoże. No i prywatne serwery mają swoje poradniki, jak grać w danym miejscu. Wszystko jest do poczytania.
Sama obecnie ogrywam w Vindictusa (Windictus) oraz Aura Kingdom (Hakai).
Co do Silka, sprawa nie jest taka prosta - ostatnio zbuffowali DoT u Warlocka. Jakąkolwiek postać wybierzesz, nie do końca możesz dać radę w walce z innymi, którzy są lepiej wygearowani, Silk to nie pvp, w którym liczy się skill.
Gra wystarczająco sporo Polaków, jeśli nie preferujesz gildii International (osobiście jednak trzymam się zagranicznych), i na discordzie można z kimś złapać kontakt.

Ja teraz świetnie bawię się w dekaronie. Są 2 duże polskie gildie na nowym serwie z tego ta co ja w niej jestem jest na 2 miejscu w rankingu.

Z tym Dekaronem to jakaś totalna lipa… Mam trzy stare konta, plus zrobiłem jedno nowe i nie można się zalogować, cały czas wywala błąd że nie odnaleziono takiego konta. A po chwili wywala error i crashuje grę.

No mi właśnie wywala Error podczas patchowania

No pewnie. Graj na serverze Nao, tam caly czas prawie pelny jest. Masa ludzi.

Prawdopodobnie próbowaliście się zalogować w czasie przerwy technicznej. Serwery często miały problemy przez dużą ilość graczy.

Wow to chuj nie grind :smiley:

1lajk