Gry Dla Dziewczyny

Siemka,

Ostatnio moja kobieta zaczęła grywać na PS4, kupiłem jej Little Big Planet 3 oraz teraz była za free Child of Light. Poszukuję gier w podobnych klimatach. LBP3 nastawione jest momentami na grę z innymi i to nie bardzo jej się podoba więc jakiś taki fajny czysty single player :)

Może Life is strange, Beyond: Two Souls czy nawet Heavy rain, gry głównie nastawione na fabułę może się jej spodobają.

O spoko gierki, na pewno coś się kupi, ale czekam na więcej :)

Patrzę teraz i widzę, że Life is strange jest 2 część czy nie grając w pierwszą tylko od razu w 2 będą luki w fabule ? Bo zazwyczaj w Fabuła z 1 części gdzieś tam jest też w 2 :)

Life is strange 2 to prequel do pierwszej części, znaczy to że wydarzenia które się tam rozgrywają mają miejsce przed fabułą Life is Strange 1, więc teorytycznie można w to grać bez znajomości pierwszej części ...

Ale nie polecam. Nie wychwyci się wtedy masy rzeczy dotyczących głównej fabuły, a pierwsza część gry jest zdecydowanie warta przejścia.

Dodatkowo w Life is Strange: Before the Storm jest na razie 1 epizod, mają wychodzić co 8-10 tygodni, więc na wszystkie 3 (albo 4, nie wiem czy 4 epizod z dlc ma wyjść od razu z 3, albo chwile po nim, czy też po 8-10 tygodniach) epizody trochę trzeba poczekać. W pierwszej części miałbyś już wszystkie 5 epizodów.

Aion. Masz Housing i baaaardzo duże możliwości "customizacji' postaci, dziewczyny to uwielbiają ^^ noooo i ciuszki jest pełno ciuszków xD

Aion. Masz Housing i baaaardzo duże możliwości "customizacji' postaci, dziewczyny to uwielbiają ^^ noooo i ciuszki jest pełno ciuszków xD

Wiesz co... Wszystko fajnie, ale Aion nie jest na PS4 :)

Wiesz co... Wszystko fajnie, ale Aion nie jest na PS4 

Aha xD nie doczytałem na prędkości. Co do PS4 to wybór jest bardzo prosty, kup Crash'a Bandicoot'a ^^

Life is Strange 2 jeszcze nie ma, jest LiS: Before the Storm, który jest prequelem pierwszej części i jak na razie jest tylko pierwszy epizod. Mimo wszystko uważam, że wciąż lepiej będzie zagrać najpierw w LiS, a potem w LiS:BtS. Nie powiem czemu, żeby nie spoilerować. Poza tym na PS4 mógłby jej się spodobać Ratchet & Clank, Knack i Knack 2 oraz Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Panowie i Panie śpieszę ze sprostowaniem. Gry mają być 2d (w stylu Little Big Planet 3, Unravel).

W takim razie Little Nightmares, Inside, Night in the Woods, Never Alone, Trine 1 i 2

Siemka,

Ostatnio moja kobieta zaczęła grywać na PS4, kupiłem jej Little Big Planet 3 oraz teraz była za free Child of Light. Poszukuję gier w podobnych klimatach. LBP3 nastawione jest momentami na grę z innymi i to nie bardzo jej się podoba więc jakiś taki fajny czysty single player :)