Gry WWW?

Siemka,

szukam gry WWW. Moje ulubione? Zieloneimperium lub bitefight. Od zawsze je lubiłem, a teraz szukam czegoś innego. Jakieś pomysły? (:

Also, mogą być gry strategie nie przez przeglądarkę, jeśli takie istnieją.

S&F godne polecenie, jeśli chcesz wydawać miesięcznie $

Flight Rising, gierka o hodowaniu smoków, nie jest p2w, chociaż nie jest też jakaś super wciągająca. Jest jednak koloseum gdzie można walczyć z potworkami i będzie też wkrótce PvP (było już wcześniej ale wyłączyli je bo chcą je zmodernizować)

Osobiście polecam bardzo Realm of the Mad God (rotmg) a raczej jego (moim zdaniem) lepszą wersje tzn. prywatny serwer Revenge of the Fallen (rotf). Moim zdaniem najlepsza browserówka obecnie.

Margonem to ciekawa gra. Jej najwiekszym plusem jest, moim zdaniem, zapewne w stu procentach Polska społeczność. Produkcja posiada sześć klas postaci, ciekawy system przeciwników, dobry handel między gracza (aukcje jak i zwykłe wymiany), wciągające zadania i wiele innych atutów.
Taern to też ciekawa produkcja, ale nie wiem o niej tyle co o Margonem. Zauważyłem, że mocno stawia na fabułę.
Grafika wygląda ciekawie, zadania są bardzo dobrze zrobione i to w sumie wszystko. Jednak warto zagrać, być może się spodoba.

Jeżeli Bitefight to na 100% moge polecic Gladiatusa, lepszy wedlug mnie niż S&F i nie trzeba hajsu inwestować (ale warto)

spróbuj sobie stein.world

1lajk