Gry z "przyszłością"

Pisałem już o SC2 gdyż chce sobie ją kupić. Ale interesują mnie podobne gry tzn. z mocno rozwiniętą kulturą czy jak to tam można nazwać :)
Chodzi o turnieje, streamy, esl, allplay czy inne ligi. Gra musi być "trudna" w tym znaczeniu że trzeba pograć +/- co najmniej rok żeby ogarnąć wszystkie podstawy i w ogóle. Granica wieku w grze min. 16+

Gier Esl-owych, tak to nazwijmy to za wiele nie ma a już tym bardziej gdzie musisz poświęcić rok na podstawy.

Może CS:GO ale to też za trudne nie jest. Do Dota2 trzeba troche ogarnięcia i poświęcenia czasu aby zapoznać się z grą i schematyka.

No ale ogólnie chodzi mi żeby coś się działo :)
W Dote grałem dosyć długo

World of tanks? Pasuje praktycznie wszystko :)

+streamy

+ESL

+Clan wars (bitwy klanowe)

+inne zawody

+polska wersja jezykowa

+jest trudna - tylko sie wydaje, ze to takie proste :) Musisz znac slabe punkty czolgow, wiedziec jak sie ustawic, znac podstawy "side scrapingu" itd. Bez tego bedziesz tak zwanym burakiem :P

Randomowy tryb gry niestety nie jest najlepszy... czasem trafia sie takie cepy, ze szkoda gadac. Na szczescie mozna wylaczyc czat i miec ich w tyleczku :) Mozesz grac w plutonie tj. 3 graczy, ktorych losuje na randomowe gry (zawsze sa w jednym teamie). Wystarczy ci klan w ktorym granica wieku to 16 i juz o mlodszych graczach nie uslyszysz ;p Oczywiscie musze dodac, ze im dalej grasz tym mniej wlosow Ci zostaje ^^ hehe Gra czasem, ze tak powiem irytuje ;p

Na brak emocji nie bedziesz narzekal :) Jesli sie zdecydujesz napisz do mnie. Mam kod zaproszeniowy - 1000 golda + 7 dni konta premium (+50% kasy i expa za bitwy) i moglbym ci go oddac, powinien jeszcze dzialac :)

EVE Online, jedyna gra jaka mi przychodzi na myśl.

Co do WoT'a to mam go zainstalowanego i mam też ten kod o którym Ty wspomniałeś ale no nie mogę się zebrać ostatnio coś tam czytam sobie o mechanice żeby to trochę zrozumieć a dokładnie to o załodze :D

Zaloga sie nie przejmuj :P pierwsze 2-3 perki to i tak kazdy bierze te same (no tylko, ze w innej kolejnosci). Tez tak czytalem jak ty i powiem Ci od razu: nie czytaj niczego! :D I tak w praktyce to ci nic nie pomoze ;> Co z tego ze przeczytasz cos w stylu "Jesli grasz tym i tym ustaw sie pod katem 60 stopni do przeciwnika tak aby pocisk mial wieksze szanse na rykoszet"... i tak nic z tego nie zrozumiesz:D przynajmnije ja nie kumalem ;> Jezeli juz chcesz sie brac za "nauke" to polecam tylko i wylacznie youtube. O wiele wiecej zalapiesz ogladajac lepszych graczy w akcji :) Z takich najlepszych kanalow do "nauki" to ci polece:

http://www.youtube.com/user/hallack05 - kanal typowo dla nowych graczy :) Ma tez filmiki z serii: "szkola czolgisty" (o zalodze cos znajdziesz), polecam zajrzec:)

http://www.youtube.com/channel/UC7q7TRM64BydJnWfuDii43A - tutaj nie musze za duzo mowic ^^ Bardzo duzo bitew + porady w trakcie walk. (uzytkownik na urlopie)

http://www.youtube.com/user/fajaBB - tutaj glownie dobra zabawa + pare ciekawostek.

To sa kanaly na ktore ja zagladam od czasu do czasu:) Sa one na tyle znane ze juz moze o nich slyszales, ale co mi tam ;p

Ahh zapomnialbym, tego 1000 golda co masz wydaj na dodatkowe miejsce w garazu, bo te 7 co mamy (czy ile ich tam jest) to za malo na dluzsza mete. Poczekaj az beda one 50% tansze i odrazu 6 zgarniesz :) + jeszcze pare eventow teraz jest na golda (polecam kanal YT: hallack05) :)

_____________________________________________

Edit: Kurde, ja chyba za duzo pisze ^^

No powiem Ci że całkiem mi to wyjaśniłeś i jakieś tam już mam pojęcie od czego się zabrać. A jeszcze jedno mam pytanie jaki czołg na początek? Ja chciałbym zacząć albo lekkimi albo med :D

Pisałem już o SC2 gdyż chce sobie ją kupić. Ale interesują mnie podobne gry tzn. z mocno rozwiniętą kulturą czy jak to tam można nazwać :)
Chodzi o turnieje, streamy, esl, allplay czy inne ligi. Gra musi być "trudna" w tym znaczeniu że trzeba pograć +/- co najmniej rok żeby ogarnąć wszystkie podstawy i w ogóle. Granica wieku w grze min. 16+