GTA Online sesja tylko dla friendly graczy?

Witam, zacząłem dopiero co w GTA Online i nie chcę grać na publicznych sesjach ze względu na cziterstwo, griefing i generalnie mówiąc toksycznych graczy czy nawet sam fakt dowolnego PvP. Lubię PvP ale wtedy kiedy sam mam na to ochotę a nie kiedy chcę porobić coś innego. Są sesje solo, ale tam niektóre aktywności są wyłączone. Ze znajomych nikt w GTA niestety nie gra.

Zastanawiam się czy dałoby się np. aby tylko określeni gracze grali w jednej sesji. Przyjmowałoby się tylko tych co będą respektować zasady i albo dodawać do znajomych albo postawić jakoś serwer? Nie musi to być od razu stała ekipa z mikrofonem itd. chodzi bardziej o taką grupę czy społeczność randomowych graczy. Czy dałoby się to jakoś osiągnąć a może już jest tylko pytanie jak najłatwiej i najszybciej ich znaleźć i dołączyć?

Sesja dla znajomych. BTW, nawaliło się was od tego darmowego gta na serwerach to każdy was klepie. Sam to robię. Przywyknij że bedziesz dostawał bęcki, bo jesteś tylko mięsem armatnim.
Dołącz do ekipy np tplc to skończą sie twoje bolączki. Na randomowych sesjach gówno ugrasz.