Guild Wars 1 i strona internetowa

Siemka, ostatnio wróciłem do GW2 i sobie tak pomyślałem, że warto by było połączyć gry (HoM).Wiem, że na pewno zdobyłem kiedyś za darmo GW1 i dodatki na jakiejś stronie internetowej (cyfrowa platforma - coś jak steam) gdzie wystarczyło, że miałem się zalogować i pobrać downloader i bym mógł spokojnie grać. Jak się pewnie domyślacie, zapomniałem nazwę strony. Czy ktoś z was wie jak mogła nazywać się ta strona? Rozdawano właśnie na niej za darmo GW1 - i nie,nie chodzi mi o cdp.pl.

kinguin.net, muve.pl, g2a.com może coś z tego

Niestety żadna z tych stron. Nie mam na nich nawet konta. Nie wiem czy to pomoże ale strona miała dosyć prosty design i posiadacze konta, gdy zakupili grę, ta lądowała w naszej bibliotece - z niej wchodziło się na grę i pobierało (downloader bądź całą instalkę).

gog.com

Też nie, gog.com był pierwszą platformą jaką sprawdziłem (tylko dla pewności) Posiadam Wiedźmina 3 więc pamiętałbym że gdzieś kryje się tam GW1

Na gram.pl kiedyś za darmo rozdawali GW1.

I znów muszę to powiedzieć. Chybiony strzał. Szkoda, że moja pamięć zawodzi akurat gdy jej potrzebuje do takich rzeczy. Nie jestem pewien ale możliwe że nie był to jakiś szczególnie popularny serwis. Jednak wątpię by zdjęli swoją stronę. Dzięki wielkie za dotychczasowe odpowiedzi, mam nadzieję, że jednak uda mi się znaleźć (bądź wam) te stronę.

Na cdp.pl rozdawali klucze: http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Rozdaj%C4%85-Guild-Wars-1-i-jego-dodatki-za-DARMO

Na cdp.pl rozdawali klucze: http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Rozdaj%C4%85-Guild-Wars-1-i-jego-dodatki-za-DARMO

Było by dobrze gdybyś przeczytał temat do końca - napisałem na samym końcu, że nie chodzi mi o cdp.pl (Tam jak na wielu innych popularnych serwisach już sprawdzałem czy nie posiadam GW1 w bibliotece gier.Niestety nie mam)

Sorki, nie doczytałem

(cyfrowa platforma - coś jak steam)

To może powinieneś poszukać pod tym kątem czyli np: Evolve, Raptr, Nvidia też chyba ma swoją ....

Z tego co kojarzę to gamecodes.pl ma taki silnik.

Ehh, chyba się poddam. Sam szukałem może z połowę dnia, a tutaj też nie znalazłem odpowiedzi. No nic, może kiedyś kupię sobie GW1 i wtedy to połączę lub znajdę kiedyś przypadkowo tą stronę. Dzięki wszystkim za pomoc i udzielone odpowiedzi. Jeśli jednak ktoś coś znajdzie to chętnie odwiedzę temat żeby zobaczyć czy to może jednak to :)

Siemka, ostatnio wróciłem do GW2 i sobie tak pomyślałem, że warto by było połączyć gry (HoM).Wiem, że na pewno zdobyłem kiedyś za darmo GW1 i dodatki na jakiejś stronie internetowej (cyfrowa platforma - coś jak steam) gdzie wystarczyło, że miałem się zalogować i pobrać downloader i bym mógł spokojnie grać. Jak się pewnie domyślacie, zapomniałem nazwę strony. Czy ktoś z was wie jak mogła nazywać się ta strona? Rozdawano właśnie na niej za darmo GW1 - i nie,nie chodzi mi o cdp.pl.