Guild wars 2 - dodatki

Hej, niedawno zaczęłam grać w guild wars 2 i się zakochałam, więc wiem, że zdecydowanie zostanę na dłużej. Kiedy nieco bardziej się rozeznam planuję zakup dodatków, aby nie grać tylko na darmowej podstawce, ale kompletnie nie wiem co i jak, więc proszę o pomoc.

Mam w planach dokonać zakupu na arenanet prawdopodobnie w wersji standard. Można kupić w pakiecie dwa dodatki (heart of thorns i path of fire) za 29,99€, jeden dodatek (end of dragons) również za 29,99€, lub wszystkie trzy za 49,99€. Z tego co widzę najbardziej opłaca się ostatnia wersja, tylko czy jako zupełnie nowemu graczowi nie wprowadzi mi to za dużego zamieszania?
A jeśli miałabym zdecydować się na pierwszą lub drugą wersję to którą wybrać? Czy to ma znaczenie? Trzeba kupować w odpowiedniej kolejności?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :slight_smile:

Każdy dodatek to są osobne lokacje (nie wiem jak to będzie z najnowszym) więc żadnego zamieszania nie powinno ci to wprowadzić. Fabuła również jest ładnie ułożona. Bierz od razu najbogatszą wersję bo oprócz dodatków w grze są również mniejsze DLC tak zwane living world albo livin story (nie pamiętam) one są podzielone na sezony, i z tego co wiem to one są ogólnie darmowe jeżeli zalogujemy się choć raz w trakcie trwania obecnego sezonu jeśli jednak się nie zalogujesz to dany sezon trzeba będzie kupić za walutę w grze

1lajk

Dziękuję bardzo! A czy między wersją standard, a deluxe jest spora różnica? Niby wiem co jest dodane w wersji deluxe, ale jako nowy gracz nie wiem co to daje w grze :slight_smile:

image
wydaje mi się że wszystko jest rozpisane co zawiera dodatkowo dana wersja

1lajk

Upgrade do wersji Deluxe podstawki, HoT oraz PoF można zrobić w grze za gemy, które to można kupić za gold. Pewnie podobnie będzie z nowym dodatkiem

1lajk