Guild Wars 2 - ekipa/gildia

Witam serdecznie!
Jako, że chciałbym wrócić do czynnej gry szukam osób, które byłyby chętne do stworzenia fajnej i zgranej ekipy, lub założenia i prowadzenia gildii od podstaw. Dołączenie do istniejącej gildii mnie nie interesuje z racji tego, że ciężko wbić się już w daną ekipę, a tak - wszystko na świeżo, w wyluzowanej atmosferze, bez ciśnięcia, że tym grać nie wolno, a to nie w mecie, a condi nie na fractale itd. Trochę w tą grę pograłem, kilka postaci asc mam, raidów też trochę liznąłem. Twój poziom gry się nie liczy, grunt żeby była przyjazna atmosfera i grupowa aktywność w danych “wydarzeniach” w grze jakie zaplanujemy robić. To na tyle ode mnie, jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o nick tutaj, lub na PW. Ewentualnie podaje discorda do siebie - Sominik#5761.

Pozdrawiam!

Witam chetnie bym zagrał tylko musiał bym pobrać Guild wars 2 od razu uprzedzam jestem zielony w ta gre i nie wiem za bardzo co i jak i powiedz mi czy gra bez dodatków ma wgl sens???

Czysto subiektywnie; gra bez dodatków nie ma najmniejszego sensu, bez niektórych rozdziałów z sezonowych epizodów w sumie też jest słabo ale się już grać da.
Dodatek tylko za $$$, jeden sezonowy epizod to 200 diamentów które można nabyć w grze (~160+golda, dokładnej sumy nie pamiętam, zresztą i tak cena diamentów jest płynna)

a ile ten dodatek kosztuje???
na rl kase?

https://www.cdkeys.com/pc/games/guild-wars-2-path-of-fire-pc-cd-key
https://www.cdkeys.com/pc/games/guild-wars-2-heart-of-thorns-pc-cd-key
taniej nie znalazłem, choć za bardzo szczegółowo nie szukałem :wink:

Do 80 lvl gra bez dodatków ma sens. Możesz sobie spokojnie ograć podstawkę, explorować mapy, ale na dłuższą metę po wbiciu lvl capa nie pozostaje nic innego jak kupić dodatki. Co do dodatków, teraz było dużo promocji, od oficjalnych retailerów, za oba dodatki jakiś rok temu dałem ~140 zł. Co do Living Story w grze można kupić go za golda po wymianie na gemy. Sam tak zrobiłem bez wydawania “prawdziwej” złotówki. Przydatne do farmienia waluty na mapach z danego epizodu, bo za nią kupujesz ascended trinkety.

Mysle ze jeszcze powinienes poszukac na fb w zamknietej grupie guild wars 2 polska. Tutaj zaglada tylko odsetek graczy gw2 przez wynaturzanie sie “red” guru