Temat do wykasowania

Brak info

5lajków

"Dungeony (dla 5 osob) – w grze znajduje się 8 dungeonów- każdy z nich posiada 3 ścieżli ministory i jedną eksploracji (wyjątkiem jest Arah który posiada tylko 2 ścieżki). "

Arah posiada 4 ścieżki trybu explorable. Poza tym zamieniłeś pojęcia story z explorable.

Aż stworzyłem konto na forum/stronie żeby to napisać.
Kawał dobrej roboty!
Prosto i czytelnie, dzięki. Może wrócę do gw2

2lajki

Brak info

Ja mam kilka pytań.
Czy jest sens grać jeżeli ma się totalnie wywalone na fabułe i jest się jedną z osób, które skipują wszystkie dialogi związane z taskami (“questy”)? Mam wrażenie, że GW2 silnie stoi fabułą.
Jak rozumiem Living World Season, czy Saga to głównie nowa fabuła i więcej zabawy w maksowanie 100% mapy? Czy może coś więcej?
Czy gra kładzie nacisk na posiadanie i granie altami? Zawsze uważałem za szczyt absurdu wymuszanie granie więcej niż jedną postacią przy jednoczesnym zmuszaniu Cię robienia na każdej postaci wszystkiego od nowa (wliczając robienie wszystkich tasków, aczki, map completion ponownie).

Miałem kilka podejść do GW2 (na f2p koncie). Z jednej strony przyjemny system walki (przypomina mi Wildstara, którego uwielbiałem), z drugiej sporo się naczytałem, że jak ktoś lubi grind to nie ma po co grać. Samouczek (wbijanie lvl capa) i słynne “prawdziwa gra zaczyna się na lvl-capie” silnie zniechęca do gry.

Możesz mieć totalnie wywalone na fabułę. Gra za to Cię nie ukarze.

Co do 2 pytania to mam dla Ciebie złą wiadomość. GW 2 kładzie na tzw. altoholizm i wypada mieć ubranych przynajmniej kilka postaci, jeśli chcesz grać end-game. Np. ludzie zazwyczaj swapują postać na raidzie co bossa, by wpasować się w metę.

Jeśli nie lubisz altów, to pozostaje czekać na New World. Tam jest tylko 1 postać na serwer lub 3 na region.

1lajk

Brak info

1lajk

Brak info

1lajk

Brak info

Brak info

1lajk

Brak info

2lajki

Brak info

3lajki

Brak info

Brak info

1lajk

Brak info

1lajk

Brak info

1lajk

Brak info

1lajk

Brak info

Za te “pugi” to możesz oberwać Michale:))). Jak ktoś ma znać mechaniki skoro tam nie był ani razu??.Tak mam full berserk gear bo szkoda mi zasobów i golda na marudersy np.

Brak info