Guild Wars 2 w 2022, czy warto zagrać?

Czy warto zagrać w Guild Wars 2 w 2022 roku?

Czy gra wymarła?
Jak wygląda sytuacja gry?
Czy znajdę ludzi do wspólnego grania?
Czy są aktywne gildie?

Dzięki

Tak, warto szczególnie, że w lutym wychodzi nowy dodatek.
Gra żyje i ma się bardzo dobrze. Bez problemu znajdziesz ludzi do wspólnego grania. To jedno z tych mmorpg, gdzie ludzie są pomocni. Wiele razy jak nie mogłem ubić bossa czy championa w HoT, żeby zdobyć hero punkty. Pisałem na czacie o pomoc i za każdym razem ktoś mi pomagał.
Tak, są aktywne gildie. Sam jestem w takiej polskiej gildii. Może nie jest zbyt duża, ale liczba graczy online jest stała i nawet o 23-24 w środku tygodnia ludzie są online. Do tego możesz być w kilku gildiach naraz.

Zresztą jak nie wierzysz, to samemu sprawdź. Podstawka jest za darmo, więc można przetestować.

1lajk

Gra żyje i ma się bardzo dobrze, zaraz wyjdzie dodatek i warto jest na bank chociaż ją przetestować :slight_smile:

przeciez 90% tych pytan na forum zadaja modki i adminki dla ruchu i zapchannia strony gownej.

3lajki

gra zawsze zyla, niektorzy przestaja grac, inni zaczynaja, po mapkach biegaja ludzie, meta eventy sa robione, ciagle sa jakies ogloszenia od gildii szukajacych graczy, powiedzialbym nawet ze wydarzenie powrotu do living world oraz zapowiedz dodatku i zwiazane z nim beta weekendy spowodowaly fale odnowionego zainteresowania, na pewno wiecej ludzi wroci jeszcze na sama premiere dodatku takze na jakis czas nie martwilbym sie o przyszlosc gw2, sprobowac w podstawke mozesz za friko

Lost Ark lepsze

Jeżeli szukasz w tej grze mass pvp to nie polecam

Potrafisz czytać? Pytanie brzmiało czy warto, a nie która gra lepsza.

No ok tylko pisze, bo może nawet nie wiedział o Lost Arku.

Tak jak mi osobiście GW2 nie podeszło tak już naprawdę wolałbym biegać po GW2 robić Eventy albo PvP niż pograć 2 godziny w Lost Arka i nie mieć później już co robić w grze. Zanim komuś coś polecisz na ślepo może dowiedz się czego oczekuje itd. Nie każdy lubi grać w gry MMORPG w których End Game polega na graniu 16 postaciami.

2lajki

A ty wszędzie spermisz o tym Lost Ark. Daj żyć!
GW mogę polecić. Jakiś czas nie grałem, ale pamiętam że zabawa była fajna

1lajk