Guild Wars 2

Siemka, czy ktoś mi powie, co muszę zakupić na steam, by być na bieżącym dodatku? Wszystkie? Czy wystarczy ten ostatni?

Ile kupisz tyle będziesz miał. Jak kupisz ostatni to masz tylko ostatni. Jak kupisz dwa pierwsze (sprzedawane są dwa w cenie jednego) to masz tylko dwa pierwsze. Jeżeli nie chcesz kupić wszystkich trzech w tej paczce że zniżką to zdecydowanie kup dwa pierwsze. Najnowszy eod wprowadził dużo mniej kontentu niż dwa pierwsze.

Jeśli chcesz mieć tylko najnowszy to kupujesz najnowszy jak chcesz mieć dwa wcześniejsze to kupujesz je w pakiecie i masz.
Tak tylko dopytam rozumiem, że ograłeś sobie podstawkę i gra Ci się podoba? Bo to tytuł który nie każdemu przypada a podstawka to sporo godzin do przejścia fabuły więc warto sobie ograć i sprawdzić czy tego typu rozgrywka nam pasuje :slight_smile:

Czyli pobierając ze steama za darmo mam podstawkę i można ją ogrywać, a potem generalnie kupować gdyby nam się spodobało? Jakieś opinie o tej gierce? P2W? Grind? Dajcie znać.

Zero p2w, w item shopie czysta kosmetyka typu skiny oraz itemy typu powiększanie plecaka czy skrytki. Dodatkowo za wyfarmionego Golda możesz kupić gemy którymi płacisz w sklepie. Więc wszystko co jest tam dostępne możesz wyfarmic. Spodoba Ci się skin, nie ma problemu kuoujesz za Golda gemy i masz skina.
Obecnie podstawkę możesz traktować jak wersję demo. Mounty weszły w pof, więc w podstawce ich nie ma. Będziesz miał na 10h pierwszego mounta w celu demonstracyjnym, aby zachęcić do zakupu dodatków.
Gra szanuje Twój czas. Jak raz wy farmisz top eq to nie ważne ile potem wejdzie dodatków, ile czasu minie jakbyś nie grał - wracasz i dalej twoje eq ma najlepsze staty.
Pvp jest mocno skillowe. Nie potrzebujesz do grania pvp ani lv ani eq. Wchodzisz na arenę masz dostęp do wszystkich skilli, każdy ma to samo eq. Jednym słowem wchodzisz na arenę i grasz.
Nie da się opisać mmorpg w kilku zdaniach. Rozpocznij podstawkę pograj kilka godzin i jak siadzie kup hot i pof.

dziękuje, pozdrawiam panowie! Ktoś gra i może jakąś gildie posiada? Discorda?

Gildii jest sporo każda ma jakiegoś discorda. Szukać gildii polecam na grupie na fb. Tam jest całe polskie community gw2.
Od siebie polecę wpaść na stream do gościa o nicku Nefezor. Sam jak zaczynałem dowiedziałem się od niego i jego gildii sporo rzeczy. Widzę nawet po wiadomościach na discordzie że sporo osób zaczyna grę tak jak i ty. Sam Nefezor prowadzi treningi raidowe i fractale na cmach, ale to już taki end game kontent w który pomoże Ci w przyszłości wejść.