Guild Wars - co z nim?

Witam serdecznie.

Przychodzę z małym pytaniem do osób grających (jeszcze) w Guild Wars. Jak wygląda populacja na serwerze? Czy ktoś jeszcze gra w pierwszą częśc? Znajdę polską gildie czy dac sobie spokój? Posiadam podstawkę i cholernie mnie ciągnie. Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi, darujcie sobie posty typu: "Przejdź na gw2".

Pozdrawiam.

Lepiej przejdź na GW2.

Oczywiście populacja nie jest tak duża jak rok temu ,czy dwa lata temu ,ale śmiało można jeszcze grać. Jak mi wiadomo GW bardzo staniało i populacja nadal jest w miarę ok. Może i jest druga część ,ale to nie oznacza ,że pierwsza jest na wymarciu. Wręcz przeciwnie, nadal się dobrze trzyma.

Niedawno sam sobie zakupiłem wszystkie kampanie GW1 + EOTE za 60zł i od czasu do czasu jakiś ludź się znajdzie, ale większość bawi się w PVP i ma wymaksowane postacie. Jeśli chcesz pobiegać od początku i może przejść jakąś kampanię, bo nie kupujesz GW2 tak szybko, to pisz śmiało.

Witam serdecznie.

Przychodzę z małym pytaniem do osób grających (jeszcze) w Guild Wars. Jak wygląda populacja na serwerze? Czy ktoś jeszcze gra w pierwszą częśc? Znajdę polską gildie czy dac sobie spokój? Posiadam podstawkę i cholernie mnie ciągnie. Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi, darujcie sobie posty typu: "Przejdź na gw2".

Pozdrawiam.