Guild Wars GLOB OF ECTOPLASM

Witam.

Chciałbym zapytać się czy są tutaj jacyś hardkorzy którzy daliby mi rade podesłać kilka poradników jak wyfarmić sobie szybko glob of ectoplasm. Aktualnie gram monkiem więc myslę, że z farmieniem to nie będzie problem. Chociaż jak znajdą się i tacy ludzie którzy posiadają takie rare surowce to bardzo chętnie się wymienie albo odkupie gra może i już idzie w zapomnienie ale chciałbym jeszcze sobie jednak przy niej czasu spędzić. :)

Wątpię, że jest tu ktoś kto normalnie w to jeszcze gra :P, a sam nie chce cię wprowadzać w błąd bo z tego co pamiętam to farmy szybko się zmieniały i tym bardziej przed premiera gw2 farma duszków się wyczerpała z tego co słyszałem ( ale nie gwarantuje bo nie sprawdziłem ).

Może po prostu znajdz sobie gildie w grze? jak jakaś jest to pewno konkret i we wszystkim ci pomoże.

Witam.Chciałbym zapytać się czy są tutaj jacyś hardkorzy którzy daliby mi rade podesłać kilka poradników jak wyfarmić sobie szybko glob of ectoplasm. Aktualnie gram monkiem więc myslę, że z farmieniem to nie będzie problem. Chociaż jak znajdą się i tacy ludzie którzy posiadają takie rare surowce to bardzo chętnie się wymienie albo odkupie gra może i już idzie w zapomnienie ale chciałbym jeszcze sobie jednak przy niej czasu spędzić.

http://www.guildwarsguru.com/forum/best-way-aquire-globs-ectoplasmi-t10509688.html Spróbuj to przeczytać. Ja jeszcze ciągle gram w jedyneczke :D, jak dla mnie lepsza od dwójki.

Grałem w gw prawie 5 lat więc co nie co pamiętam jeszcze za tamtych czasów :P monk 55hp dlatego chciałem go sobie zrobić żeby na UW chodzić i sobie ecto farmić a nie wiem teraz już nic .... chyba już niestety tam gospodarka leży i kwiczy bo Ecto 12platyn O.O obsi shard 8,5k platyny :o Wtf....??

No ale inne rzeczy też w górę poszły więc powinno się to jakoś w miarę wyrównać... no chyba, że już na prawdę gra upada w co nie wierze :P

Mam nadzieje, że nie pójdzie do piachu jak tylko teraz zacząłem grać bo mam zamiar na nowo odkryć Elone, Canthe, Tyrie :D znowu poczuć ten klimat młodych lat :D

Znam to uczucie ;)

Teraz ceny tak skoczyły w górę, że szkoda gadać... Złożenie najcenniejszych armorów jest chyba teraz prawie niemożliwe.

Jeszcze może, te armory to pół biedy, ale te wszystkie rękawice i innego typu dodatki, że tak powiem wyjątkowe to to już chyba nie ma miejsca bytu by takie coś dostać.

Nawet te głupie ektoplazmy... jak one tyle kosztują to z niemożliwością by je kupować tak jak to było kiedyś, a kto ci teraz skoczy na farmę by je dropić? one już tak nie lecą jak kiedyś.

Ta gra jest teraz dla zapaleńców i dla tych co po prostu maja już tam wszystko.

Wątpię by ktoś nowy tam grał, a jak gra to tylko po to by poznać kampanie.

Powiem szczerze, że mam zamiar troche pograć sobie w te gre i pofarmić nawet te ektoplazmy :D dla funu poprostu :D

Znajdź sobie gildie hardcore pve i lataj z nimi na uwsc

Teraz mam szukać gildii? :D jak Kamadan to istne pustkowie na wszystkich dystryktach. :D poprostu pójdę SB Monkiem na UW może coś zadziała :D

Anyway jak ktoś gra / chce pograć w gw to pisać bardzo chętnie przyjmiemy do naszego grona nowych ludzi którzy tak samo jak my chcą na nowo odkryć tyrie/canthe/elone i GWEN :D

Nawet na ameryce jest tam pusto? ;O

Ja byłem wczoraj na GW1, bo zamierzamy sobie z kumplem wspomnieć stare dobre czasy i na amerykańskich dystryktach jest pełno ludzi, nieważnie gdzie pójdziesz, przeważnie zostali fani GW1 po ogromnym rozczarowaniu GW2, ale ceny tak poszły w górę, że idzie się tak łatwo dorobić kasy, że moment i masz. :D

No bo to jest dowód na to, że jak ceny rosną to nowi gracze nie tracą, a wszystko dalej działa jak należy.

w sumie racja jednak gospodarka istnieje już się dorobiłem troche rzeczy :D

Aktualnie konczymy GWEN więc jak ktoś jest chętny żeby pograć sobie w Factions a potem nightfall :D to zapraszam pisać do mnei Bestthresh Eu :D ogólnie też posiadamy gildie staramy się sklepać polaków :P

Witam.

Chciałbym zapytać się czy są tutaj jacyś hardkorzy którzy daliby mi rade podesłać kilka poradników jak wyfarmić sobie szybko glob of ectoplasm. Aktualnie gram monkiem więc myslę, że z farmieniem to nie będzie problem. Chociaż jak znajdą się i tacy ludzie którzy posiadają takie rare surowce to bardzo chętnie się wymienie albo odkupie gra może i już idzie w zapomnienie ale chciałbym jeszcze sobie jednak przy niej czasu spędzić. :)