Guild Wars od nowa ;)

Witam, chciałbym się zapytać czy ktoś nie miałby ochoty przejść całej tetralogii GW od początku wspólnie. Z chęcią bym przeżył to wszystko jeszcze raz, a w kilku tak raźniej :)

Pytanie brzmi od jakiej kampanii :D

Nightfall albo Factions najlepiej ;) Proph jest dobry, ale mysle, ze lepiej go przechodzic zaczynajac od innej kampanii. Moge w sumie z Wami przygrac, o ile ekipa bedzie +18 :)

Ja w Nightfallu mogę dołączyć od pewnego momentu, bo niestety utknąłem przy Szczelinie Moddok.

No to super :) Szczerze mówiąc nie sądziłem, że spotkam się z takim zainteresowaniem :) To możemy zacząć od Nightfall, żeby blaumro mógł szybko dołączyć. Pasowałoby wam dzisiaj pod wieczór jakoś coś zagrać?

Dzisiaj nie dam rady, bo jestem obecnie w "latającym" stanie, a to dopiero początek wieczoru :). Jutro po 19 będe wolny, jakby co piszcie na gg 4146505 to sie bardziej zgadamy. Ewentualnie na pw, ale wolałbym gg :)

Jeżeli chodzi o gw 1 to warto zacząć w nią grać ? Przyznam, że kupiłem 2jkę nie mając zielonego pojęcia o 1 a ponoć jest o niebo lepsza od nowszej wersji, chodzi mi o grę która wciągnie na dłużej a nie na chwilę jak w przypadku gw 2 do którego i tak wracam co jakiś czas, ale czuje, że to nie jest to. Są 3 kampanie od której najlepiej zacząć i czym się różnią ? Czy jacyś ludzie w ogóle w to grają ? Graficznie chyba nie jest źle prawda? Jeżeli zauważycie promocje na gw1 to dajcie linka

Zacznij jak wolisz :) , ale ja polecam od Nightwala bo jest najprzyjemniejszą kampanią.

W gre dalej warto łupać i na amerykańskim dystrykcie samotnosci nie odczujesz.

Ja sam wole jedynke 100 razy bardziej od gw2 ;).

Warto ! No i jedynkę kupisz za kilka zł ;) i to całą paczke która ma w sobie wszystkie dodatki

Ech w natłoku różnych postów nie zauwazyłem, że cos jeszcze pisane było... Ciśniecie w GW1 już?

Też gram aktualnie z 1 kolegą w gw1 :P i jak ktoś chce to pisać do nas : bestthresh eu :P akutalnie przechodzimy kampanie nightfall potem mamy zamiar się zabrać za eotn albo factions :)

Witam, chciałbym się zapytać czy ktoś nie miałby ochoty przejść całej tetralogii GW od początku wspólnie. Z chęcią bym przeżył to wszystko jeszcze raz, a w kilku tak raźniej :)