Guru, dziękuje że jesteś

Tylko ze z gw2 wyraznie widzimy przyplyw graczy a nie odplyw i to jest ta roznica:]
Gram na przestrzeni lat w ta gre i takie tendencje jak przyplyw graczy czy odplyw jest widoczny tylko przy duzych falach a ta daje sie wyraznie odczuc.
I na koniec z wow jest ten problem ze ludzieprzestaja grac z powodu abonamenu a w gw2 kupujesz i masz mozesz sie zalogowac raz na tydz i ie ma z tym problemu a w wow juz tak. Znajoonmi wlasnie dlatego rezygnnowsli z tej gry.

Pozdrawiam

Dalej porownojesz okres kiedy wyszedl dodatek, wiec byl spory przyplyw graczy z okresem gdzie jedynie co sie dzieje to wydanie odcinka living worlda co 3/4 miesiace. Nie ma absolunie zadnej szansy by bylo wiecej graczy teraz jak przy premierze HoT/PoF. WoW to pokazal. Zreszta tlumaczenie sie abonamentem jest co najwyzej glupie bo zarobek na tokena do trudnych nie nalezy.

Mowisz o falach przyplywu i odplywu graczy, to dlaczego nie wspomnisz ze akura teraz jest dosyc spory odplyw? Zadnych wyczekiwanych zmian na WvW, brak nowego raidu od 9 miesiecy, brak dodanego lub odświeżonego contentu ktory wymaga wiecej niz naciskanie 1 lub 2 na bearbowie. A, tutaj takze sie powoluje na twojego ukochanego reddita ktorm sam sie poslugujesz jako zrodlo twoich danych. Prawda jest taka ze ilosc graczy TERAZ to jedynie gdybanie gdyz takich danych nie ma. Z gw2efficiency korzysta ulamek graczy i nie wiemy jaki jest to ulamek.

2lajki

Czy rozumiesz co pisze ze mimo ogorkowego sezonu w gw2 daje sie odczuc zwiekszona ilisc graczy? Wiem ze podczas premiery lws czy innychcontentow to nawet na fps sie to odczuwa ale mniejsza. Ja doskonale pamietam pustki przed hot czy po jakis czas po lwsach i wyraznie widze sytuacje teraz… Sporo po lws bez nowego contentu i mimo to jest nieporownywalnie wiecej ppl. Ale ok niech Ci bedzie nie wiem co pisze pomimo kilkugodzinnego logowania do gry codziennie z kontem lepszym od ok 85% graczy (zrodlo efficiencyl) bez podzialu na region;)

Co ma twoje konto i jakie ono jest do danych które wyciągasz za przeproszeniem z dupy XDD twoje bialo rycerzenie gw2 jest co najwyżej śmieszne

Ale serio, co ma twoje konto do danych ile ludzi aktualnie gra w grę? Takich danych nie ma i to jakie twoje konto jest nie zmieni twojej racji XDDXX

Skonczyles cos wiecej niz podstawowke i moze wiesz co to statystyka i narzedzia statystyczne oraz takie rzeczy jak szacowanie wynikow ktore jest obarczone granica bledu ale jest uznane za NARZEDZIE nie z dupy. Ja rozumiem ze korelacje usrednienia i inne narzedzia sa ci obce bo jak typowy ignorant zanegujesz wszystko co nie bedzie napisane czarno na bialym.
Konto podalem zeby pokazac ze ja w ta gre gram i jak ty mi piszesz ze teraz jest odplyw bo jest sezon ogorkowy a ja wyraznie widze ze jest przeciwnie tzn ze moje dane sa troche mniej z dupy anizeli kogos wg kogo jezeli ilosc rejestrowanych kluczy api (z ruchem na nich) jest teraz wieksza niz w 2015 sadzi ze graczy jest mniej co przeczy logice… Zawsze jest tolerancja bledu i jest to normalne w szacowaniu ale nie jest to tolerancja 50-100% wyniku wyjsciowego. A tworzone narzedzie nie jest stosowane jezeli jego wynik w ogole nie jest miarodajny.
Np z innej kat metoda BMI w szacowaniu otylosci… W ogole nie bierze pod uwage takich rzeczy jak np typ konstytucjonalny czlowieka czy %tk tluszczowej ale wyniki uznaje sie jako szacunkowo poprawne.

Mówisz, że teraz gra około 3.3 miliona osób i doszedłeś do tego DROGA DEDUKCJI, a nie jakimiś uśrednieniami etc. Nie umiesz czytać czego ci napisałem z 2 posty wcześniej. Nie masz żadnych danych jakim ułamkiem są konta na gw2efficiency w porównaniu do całej populacji gry, a głównie dzięki temu i jakiejś informacji podanej 3 LATA TEMU PODCZAS PREMIERY DODATKU ustalasz jaka jest populacja teraz. Podajesz liczby dosłownie wyciągnięte z dupy. Pokazuje Ci przykład z WoWa że ludzie po zrobieniu contentu zwyczajnie przestają grać i nie ma prawa by liczba graczy przy premierze dodatku była taka sama jak prawie rok od jego wydania. Tu nie chodzi o żaden abonament tylko że zwyczajnie dla doświadczonych graczy nie ma co robić. Zrobią living worlda i tyle, wbija za kolejne 3 miesiące jak będzie content.

Nie masz żadnych danych AKTUALNYCH na które możesz się powołać a probojesz komuś wcisnąć kit. Zwyczajnie skończ bo czyta się to z zażenowaniem każdy temat gdzie plują na gw2 i wielki rycerz w białej zbroi pod nickiem majki83 broni swojego ukochanego tytułu.

2lajki

Trolu jak ci nie pasuje… To nie czytaj… Mamy XXIw i taka ilosc gier oraz osob robiacych wpisy ze jezeli bedziesz skippowal te od majki83 to przezyjesz… Ja tu ani newsow nie pisze ani w zaden sposob nie jestem uporczywa reklama ktora ci sie wyswietla. Ot sam z siebie czytasz moje wpisy. Poza tym liczba 3kk jak widac nie jest moim wymyslem i to ktos szacowal ten wynik przy uzyciu danego narzedzia (wszystkie zmienne opisal i zaargumentowal w dosc logiczny sposob) a ja jedynie droga dedukcji przychylam sie za opinia ze tak moze byc z mojego pkt widzenia a twojego nie i tak jak ty mozesz miec tu racje tak i ja bo nikt z nas nie dostal i nie ma tego oficjalnie od AN. Ale jezeli teraz mapa jest prawie 2x wieksza niz po premierze hot i widac zageszczenie golym okiem pomimo znacznie wiekszego regionu to nie jest mozliwym ze graczy jest jakos mniej.
A co do mojej obrony gry bronie tam gdzie ktos pisze bzdury gdzie czesto gral przed hot i odinstalowal i probuje przekonac ze teraz jest tak samo. Poza tym to jak i kiedy to robie to moja sprawa dopoki nie naruszam zasad forum… I ilekroc ktos bedzie pisal debilstwa a ja bede mial chec to skomentowac to bede to robil czy ci sie podoba czy nie dlatego jezeli ci to nie pasuje to ja tez dam rade i przestan obserwowac moje wpisy.

Napinacze, twitch też nie jest wyznacznikiem dla populacji gry czy tam zainteresowania… Osobiście wolę grać niż oglądać, jak ktoś gra. A ci co nie mają abonamentu lub gierki to oglądają.
GW2 jest grą f2p z uczciwym modelem oraz marka jaką była pierwsza część . To już daje na wstęp +200k dla populacji, która wystarcza do zabawy i wyróżnia gierkę ze wszystkich freemium czy p2w. Gunfo mnie obchodzi czy jest 10k czy 10kk. Ważne, że długo nie muszę czekać na dungi, pvp i inne duperele. Gdyby gw2 było by nie opłacalne, To by zamknęli tak jak wildstar. W które gra jeszcze autor tematu.

Dla autora:

PS. Szukam gildii na blacktide.

Ok ale czego szukasz i oczekujesz od gildii? Bo jezeli szukasz konkretnie gildii na BT to mam rozumiec ze interesuje Cie wvwvw.

Interesuje mnie PvX. Lubię wszystko po trochu, ale mój domowy serwer to niegdyś polski blacktide. Jeżeli na tym serwie będzie taka gildia, to git. Jeżeli znajdzie się gildia głównie nastawiona pod pve lub pvp, to też chętnie dołączymy (ja i kumpel).

Edit :
Dołączyłem do 2 polskich dużych gildii.

Również dziękuje ci guru że jesteś! PRAISE GURU

Dobra bo widzę fanboy motzno. Co do popularności gier to chyba raczej wow>teso>gw2=ff