Guru

Czy ten człowiek kiedyś odpuści i pozwoli pisać newsy też innym ? Przecież tych wypocin nie da się czytać. Ostatnio kilka dni go nie było to od razu portal lepiej funkcjonował. Serio guru masz tak głęboko głowę we własnej dupie że nawet nie obchodzi Cię to co piszą ludzie w komentarzach?
Trzeba mieć nie lada tupet, żeby tak olewać wszystkich i dalej iść zaparcie w swoje. Utworzyłem ten temat ale jak znam życie i stronniczych administratorów, to pewnie za chwilę zostanie usunięty. A jeśli nie i mamy demokrację to #stanowczeniedlategopajacaguru

Dlaczego wyzywasz przychlaście, najpierw sam coś zrób, np. poprowadź taki portal. Dopiero później się wypowiadaj. Kim ty w ogóle jesteś randomie?

3lajki

Och. Czyżby zostało urażone czyjeś ego? To internet więc mogę mówić co mi się podoba. Jestem człowiekiem. Nie rozumiem twojej złości. Newsy są beznadziejnie pisane przez fanboya wow’a który jest dość stronniczy. Uważam po prostu że chłopaki którzy na krótki okres zastępowali guru robili o wiele lepsza robotę niż człowiek gruz

GURU to bardzo dobry Redaktor
Jego PLUSY:

  • Sumienny
  • Pracowity
  • Obiektywny
  • Pisane przez niego newsy są PRZYJAZNE dla czytających

Jego MINUSY:

  • Pracoholik, zdecydowanie za duzo pracuje i należą mu się wakacje gdzieś na Malediwach z Jackiem Danielsem w ręku

PODSUMOWANIE:
Redaktor GURU jest jednym z najlepszych i najciężej pracujących Redaktorów nie tylko na tym portalu ale ogólnie, w całej Polsce, więc należy mu się ogromny szacunek

6lajków

Nikt Cię nie zmusza do czytania tych “wypocin”.
Zawsze mnie zastanawiało co tacy ludzie jak Ty mają w głowie.Prawdopodobnie,gdyby te “wypociny” Guru nie pojawiały się,to przynajmniej 20% (wliczając Ciebie,skoro masz czas takie bzdury pisać) nie orientowałoby się co się dzieje obecnie na rynku gier,w końcu czytanie czegokolwiek po angielsku kończy się oczopląsem :smiley:

Troche masz racji, ale nie zapominaj, ze to jest internet tutaj wszyscy jestesmy rowni, TROLLE itp
tu jest wylegarnia wszystkiego, nie zapominaj ze wiekszosc pisze tak specjalnie aby trollowac.

To jest tak czy siak blog GURU i sobie moze pisac co chce i jak chce, a to ze korzystasz z tego bloga
to Twoja sprawa.

Pamietaj aby nie brac w necie wszystkiego do siebie, trzeba panowac nad nerwami, emocjam.

W koncu płynie w Nas Słowiańska krew! to my trzymamy nerwy za morde!
Trzeba uzywac mozgu! zapanuj nad emocjami!!

a GURU to GURU jak pisze tak pisze xD dlatego nie bierz GO nigdy na powaznie! :joy:

i nie zapomijnaj, ze to jest prywatny BLOG, a nie jakis material z ktorego trzeba koniecznie czerpac jakas wiedze na temat GIER.

MYSLE ZE GURU POWINIEN DODAC JAKIES INFO NA GLOWNEJ
" UWAGA TO JEST PRYWATNY BLOG, CZYTANIE GO GROZI SCHIZOFREMIĄ!
WCHODZISZ NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC! "
:joy::joy::joy:

1lajk

Guru specjalnie pisze w sposób nierzetelny, tworzy skreślenia tekstu i wywołuje gównoburze, bo to nakręca stronę. Guru porównuje konkurencyjne gry do siebie, ludzie spinają się wzajemnie w komentarzach, użytkownicy co jakiś czas otrzymują powiadomienie, że ktoś odpisał w komentarzu i dalej użytkownik sprawdza sekcje tych komentarzy - dzięki temu artykuł dostaje za darmo dodatkowe wyświetlenia od tych samych osób co generuje dodatkowe przychody z pojawiających się w reklam.
Można wiele złego powiedzieć, ale akurat gównoburze wychodzą mu najlepiej.

1lajk

Guru to specyficzny redaktor, ma swoich faworytów jak “Tibia” ;D Ale gdyby nie on to nikt by o tej grze nie pisał. Jednego mu nie można odmówić działa na emocje powodując reakcje w postaci komentarzy hejterów/fanbojów danej gry. Ja wolę czytać jego newsy niż niektórych nowych redaktorów, którzy piszą elaboraty i przynudzają :slight_smile:

Guru działa po prostu jak tabloidy pokroju Fakt - poprzez właśnie rozniecanie gównoburz nakręca wyświetlenia = większy hajs. Pod tym względem jest po prostu genialny i manipuluje wami.

Natomiast co do tego czy “odpuści” to raczej nie, ponieważ mam 90% pewności, że Guru i Chmarus (ta “oficjalnie” mówi się, że Chmarus przekazał stronę Aethowi. Wszyscy jednak wiedza kto rozlicza pieniążki :wink: ) to dwa znajomki które stworzyły ten portal właśnie po to by potrzepać trochę kasy. Czemu więc ziomek ziomka miałby wywalać? Więc (nie)stety Guru raczej pozostanie tu na zawsze.

Pozostaje się chyba tylko przyzwyczaić bo dobrej konkurencji ni widu ni słychu niestety.

Guru to błazen.

@Hasira Aeth jest tylko administratorem FORUM. Ja i on nie mamy dostępu do kontroli portalu.

A co do tematu… Nieprofesjonalny redaktor pasuje do nieprofesjonalnego portalu. :slight_smile:

Guru to najlepszy redaktor, nie jakiś Pedalix. Bez niego ta strona byłaby martwa. @Hasira Co ty pierdolisz?

kamienny troll z jaskini jasła
@Hasira Co ty pierdolisz?

Gdyby nie guru, to by ten portal juz dawno zdech. Guru wali artykuły codziennie i to po kilka razy, natomiast inni, to raz na jakis czas… wiec bez góró byście dostawali artykuły 2-3 na tydzien…

Co innego pisać artykuły a co innego pisać o głupotach takich jak sprzedane konto w Tibii. Redaktor guru xD aż się płakać chce ze śmiechu.

No szczególnie codziennie rano.

A mimo wszystko te głupoty są w stanie utrzymać stronę, sposób w jaki pisze artykuły sprawia, że portal otrzymuje więcej pieniędzy. To właśnie osoby piszące “Gruzu, idioto, kiedy cie wywalo, znowu napisałeś gunwo w artykule” najbardziej wpływają na zarobek z reklam.

Dzięki temu portalowi jestem praktycznie na bieżąco z tym, co się dzieje na rynku gier mmo :slight_smile: mimo 3 czy 4 banów za wulgarny język ciągle zaglądam na ten portal :stuck_out_tongue: i bym zapomniał ! @Astoz jak się nie podoba to wypier…tam są dzwi >

1lajk

dla troglytów to jego newsy są świętością, dla normalnego człowieka już nie, nie chodzi o newsy jako infornamcje tylko o sposób przekazywania tych informacji [debilne teksty,mnóstwo błędów,denne,nawet nierzetelne się zdarzają i źle zrozumiane/z translatora bo guru nie zna języka angielskiego]

'troglytów" :smiley: to napisz troglodyto jakiś fajny artykuł i wyślij to redakcji portalu, a za pewnie zostanie opublikowany na stronie głównej :smiley:

2lajki