GW 2 Pytania

Pytanie do doświadczonych graczy GW 2 . Czy jesto co robic na EndGame i ile zajmie mi wbicie Max LvL.
Grałem w BDO i mi sie znudził chciałbym zacząć nową przygode. Lubie ostry Grind , World Bossy, PvP, Wojny po 100 200 Osób. Czy GW2 spełni moje wymagania?

Gdyby nie było co robić w EndGame to nikt by w to nie grał, co do wbicia max lvl’a - zależy ile będziesz grał. Niedoświadczonemu graczowi zajmie to co najmniej tydzień, akurat GW2 zaczyna się dopiero po wbiciu max lvl’a, dlatego nie jest to jakiś specjalnie długi proces.

Połowicznie spełni. O jakimś bardzo hardkorowym grindzie możesz zapomniec, to nie tego typu gra, a pullowanie zbyt dużej ilości mobów na siebie skończy się zeskrobywaniem Cię z podłogi. World boss’y są i są bardzo fajnie, stroniąc już od tych “największych” to cały świat gry żyje, dzięki czemu po prostu latając po mapce i wbijając poziomy w każdej chwili może Ci wyskoczyć boss, którego samemu z pewnością nie zrobisz. PvP jest spoko, sam bardzo lubię ten tryb i mam Thief’a zrobionego tylko pod PvP - ten tryb wymaga bardzo dobrej znajomości swojej klasy i swoich umiejętności, nie jest to zwykłe “A wbije się, może coś zrobię”, w takim przypadku będziesz tylko mięsem armatnim, niezbyt przydatnym drużynie. Wojny może nie są po 100-200 osób, ale masz to całe WvW, które jednak nie polega tylko i wyłącznie na nacieraniu na siebie hord żołnierzy, a na strategicznym odbijaniu punktów na mapie, co nie raz jednak kończy się konkretną wojną, do tego dochodzą maszyny oblężnicze i wszelkie inne pomoce tego typu, wszystkiego nauczysz się grając.

Od siebie jednak powiem, że jeżeli grałeś dużo w BDO to prostolinijność i dość statyczna walka w GW2 mogą Cię odrzucić, ale gra jest darmowa, więc najlepiej jak sam sprawdzisz~

Właśnie pobieram . Wiem w BDO jest inny styl walki ale czuje że mnie to już przerasta. Chce sprobowac czegos innego.

Jaki serwer i jaką gildię polecacie dla świerzaka?

Temat założony w Gw1 a nie w dziale Gw2 :<
Server ma jedynie znaczenie na WvW, na pozostałym contencie wszyscy są “razem”. A co do gildi dla nowego gracza to nie pomogę, bo sam jestem w takiej co ma min. wymóg do przyjęcia.
Na Far Shiverpeaks i Destolation nadal można postacie robić, a są do servery top2 i 3 na wvw

Jak ktoś szuka gildii to chyba najlepiej zapytać na grupie tutaj: https://www.facebook.com/groups/guildwars2polska Zawsze kilka się zgłosi i jest w czym wybierać :slight_smile:

jak gw 1 mam kupione dodatki do dwójki gdzieś czytałem jak ma wszystkie dodatki do 2 to podobno ma się też wszytkie do 1 czy jakoś tak czy to prawda?