GW 2 zapytanie

Witam mam pytanie odnośnie GW2

  1. Raptora dostałem na 10 lvlu natomiast jest to 10h wersja próbna i zniknął. Jeżeli zakupie dodatek to wróci mi ten mount ?
  2. Crafting specjalizacje mogę posiadać dwie ?
  3. Jedzenie kupię tylko na trade action nie ma np npc"a ktory sprzedaje ?

Siemka, mounta dostajesz w dodatku Path of Fire ale musisz zrobic pierwszego questa z tego dodatku lub poprosic kogos o pomoc z tym questem,
Tak z specjalizacji mozesz wybrac dwie,
Jedzenie mozna kupic lub zrobic (specka Chef), od roznych npc ktorych spotkasz biegajac po mapach :smiley:

Dam rade tego questa zrobic na 35 lvl ?

Sam napewno nie dasz rady, mobki Cie beda mialy na hita, popros jakiegos wysokolevelowego aby Ci pomogl lub powinienes miec boosty do 80, zobacz filmik https://www.youtube.com/watch?v=b0_cWoWSKCo

Bostów nie mam jak je mogę nabyć kupując dodatek ?. I na czym polega ten bost on jest czasowy ?

Bodajze kupujac dodatek dostajesz 2 boosty na 80 lvl, poczytaj przy wybieraniu dodatkow. Boost jest na stale, wbija Ci wybrana postac na 80 lvl, polecam stworzyc jakas nowa postac, uzyc na niej boosta i zrobic questa z Path of Fire na mouta, pozniej kazda nasza postac bedzie mogla korzystac z mounta :smiley:

Ok dziękuję bardzo ostatnie pytanie czy jak kupie ze steama doddatki to tez dostane czy musze z oficjalnej strony kupić ? i czy mogę zmienić region ponieważ zalogowałem się na stronie i mam NORTH AMERICA zamiast EUROPE

Niekoniecznie, ja po zakupieniu PoF miałem mounta raptora od razu. Praktycznie każda postać po zakupie dodatku, gdy osiągnie poziom zakończony na 0 (najwcześniej 10) dostaje raptora permanentnego. Oczywiście trzeba zrobić pierwszą misję PoF, żeby odblokować mastery.

Jeśli grasz na Steamie to tam kup dodatki, jeśli nie - kup z oficjalnej strony. Region zmieniasz w prawym dolnym rogu, przyciskiem “World Selection”. W okienku będziesz miał w prawym górnym rogu opcję wyboru regionu z America na Europe. Świat który wybierzesz ma znaczenie tylko w przypadku WvW.
Przy okazji przeczytaj komentarz wyżej na temat mounta.

Zakupiłem dodatki i dostałem raptora już :wink: i boosta ale jego nie bede wykorzystywał

  1. Wróci ale to czasowy mount jest
  2. Nie
  3. Tylko na trade action

Ok dziękuje za pomoc natomiast mam jeszcze jedno pytanko, moją pierwszą postacią jest Elementalist ( porwałem się z motyką na słońce ). Oczywiście postać ma iść w power lecz ekwipunek może mieć plus np healing albo precision więc co bedzie lepsze?. Gram PvE. W specjalizacji mam ogien ziemia i arcane oraz używam sztyletów. Dungeony samemu nie dam rady zrobić?, oraz czy znajduje się tutaj ktoś kto jest w gildi ponieważ chciałbym dołączyć.

Gildii najlepiej szukać w grze , pisać na chacie typu "Szukam gildii " ktoś na pewno sie odezwie

Z tego co kojarzę ele jest dość ciężką postacią do ogarnięcia ale jeśli Ci się podoba to nią graj, to jest najważniejsze. Jeśli chodzi o staty to do 80 lvl nie przejmowałbym sobie nimi głowy, dopiero na 80 jak będziesz robił/kupował exotic itemy wtedy najlepiej znajdź jakiś poradnik i ubierz się mniej więcej pod niego.

Zgadzam sie z xMikaz1