GW2 dodatki

Witam,
Chcę kupić dodatek do GW2 i teraz pytanie czy jako 1 dodatek mogę kupić PoF czy może jednak HoT?
Chodzi mi o to co przyniesie mi więcej korzyści i da większą przyjemność z gry ?

Zależy od dwóch rzeczy:

  1. Jaką klasą chcesz grać? Na jednej lepiej sprawi się subklasa z HoT, a na innej z PoF, więc jeśli chcesz czerpać maksymalną przyjemność z gry to wybierz ten dodatek, który da Ci ciekawszą specjalizację dla Twojej klasy.
  2. Jeżeli z klasą możesz się przystosować to zdecydowanie PoF z prostego powodu - mounty. Dzięki mountom eksploracja map przebiega milion razy szybciej, a same mapy są w moim osobistym odczuciu dużo przyjemniejsze i mniej irytujące niż w HoT, w którym masz 500 pięter i nigdy nie wiesz na którym odkrywasz dany znacznik.

Jednak meta eventy sa o niebo ciekawsze w hot, same mapy wieksxym wyzwaniem, koncowy boss to boss wiecej skrzydel raidowych, gliding itd takze tu nie ma jednoznacznej idpowiedzi ja bym jednak szedl chronologicznie ale to moja opinia.
PS warto wspomniec o pomostowych watkach fabularnych miedzy dodatkami w postaci living world season ktore imo warto miec od sezonu 3 do 4 jako priorytet a sezon 2 juz jako dodatek.

Jednak tak to prawda zycie na mouncie jest latwiejsze i to znacznie… Ale zeby w pelni rozwinac mounty tez to zajmie troche czasu.

Tak apropo dodatków. Gdzie polecacie kupić dodatki ? Mam podstawek gw2 i mam zamiar kupić dodatki tylko nie wiem z jakiej strony. Ktoś może coś polecić ?

Ja dodatki kupowałam z cdkeys.com ale pewnie zaraz zlecą się tu mityczni przeciwnicy tej strony i będą opowiadać wzruszające historie jak to sprzedają tam kradzione klucze…

Zakupiłam tam oba dodatki i jakoś bana nie dostałam, a ceny tam są bardzo ok. Można się bawić walutami (niestety Rubli Ruskich tam nie ma) aby uzyskać jeszcze lepsze ceny + jak polubisz ich na facebooku to dostaniesz kod -5%.