GW2 Problem z mapą

Cześć,

Wziąłem się za sprawdzanie GW2 i mam pewien problem i myślę że przydałaby mi się pomoc bo kompletnie nie wiem już co zrobić a nie umiem znaleźć tego w opcjach, nie wiem może jestem ślepy… Otóż na mapie nie pokazuje mi wszystkich znaczników, mam tylko teleporty i serduszka. Reszta czyli te kwadraciki z ciekawymi miejscami, trójkąciki do skakania i wyzwania po prostu zniknęła i nie ma ich. Pamiętam że kiedyś to było pokazana na mapie, nawet taka legenda ile czego jest na mapie do znalezienia była i tego też nie mam. Wie ktoś jak skonfigurować poprawnie mapkę? Będę wdzięczny za pomoc :slight_smile:

Hej, generalnie jak wciskasz “m” powinna pokazywać się mapa i powinieneś widzieć postęp procentowy, czyli ile masz zrobionych danych punktów, vist, serduszek itd. W dolnym lewym rogu powinna być taka ikonka oka, która pozwala Ci na zmianę znaczników jakie masz wyświetlane na mapie. Jeżeli widzisz tylko mapę, bez żadnych pasków progresu ani tej ikonki oka, to możesz mieć jakiś problem z rozdzielczością ekranu, która za bardzo rozciąga ekran gry.

1lajk

Postaram się jutro to jeszcze wszystko sprawdzić bo problem nadal występuje i dam znać czy coś pomogło.

Przybliz mape kolkiem,to wtedy widac-jak jest oddalona to nie widac.

Nie wiem co z tą mapą, próbowałem chyba wszystkiego. Pokazuje mi już wszystkie znaczniki na mapie ale nie mam tej całej legendy gdzie wszystko jest co gdzie i ile do zdobycia… Chyba się nie nadaje do takich gier :smiley:

Jaki masz typ konta, free czy “normalne”?

Gram podstawke czyli free to jakaś różnica?

Tak, prawdopodobnie free nie ma do tego dostępu. Kiedyś grałem z kumplem, który miał konto free i nie miał wszystkich znaczników czy też informacji.

Grałem jakiś czas temu też na free i pamiętam że to było, robiłem reinstall systemu i na nowo GW2 instalowałem i teraz nie mam ale to chyba nie od tego to jest…

Być może na 15 lvlu dopiero Ci się znaczniki odblokują.

1lajk

Prawdopodobnie podziałało bo już wszystko jest na swoim miejscu.