Gwint - Konto

Dobra, dostałem się do bety, niestety moje łącze nie lubi platformy gog, transfer sięgający 100kb/s + fakt, że jakoś nie jestem na razie zbyt zainteresowany tym tytułem spowodował założenie tego tematu.

Z tego co widziałem to jest hajp na ten tytuł, tak więc chcę Wam oddać moje konto. Proste.

Zasady proste, nieco cebulackie, ale trudno, za coś trzeba żyć.

Komentarz + lajk (przepraszam). Czas do jutra do 20:00. Następnie random.org i lecimy ;)

bigos

Trzaśnij jeszcze jakiś limit postów, żeby nikt nie zrobił konta tylko na konkurs :C

Kapusta kiszona, skoro lecimy w rytmach kuchni polskiej.

Skoro wszyscy to wszyscy to niech będzie kapusta z grochem :D

Groch z kapustą

Może wygram coś po raz pierwszy w swoim życiu :P

Komentarz :)

Jasny GWINT no to i ja ;p

Może tym razem się uda :D

Ten, no

Też startuję :)

*insert losowy komentarz* jestem ciekaw czym kolega się tak zachwyca, fanem wieśka nie jestem ale karcianki lubię.

Od razu mówię, że osoby które ewidentnie założyły konto tylko po to aby spróbować szczęścia nie będą brane pod uwagę. Dziękuje, dobranoc.

O kluczyk bym prosił.

Ziemniak.

Zapisuję się ;)

Tak więc konkurs dobiegł końca, random.org wskazał numerek 5. Do pana z numerem 5 wysyłam wiadomość PW. Gratulacje.

Dobra, dostałem się do bety, niestety moje łącze nie lubi platformy gog, transfer sięgający 100kb/s + fakt, że jakoś nie jestem na razie zbyt zainteresowany tym tytułem spowodował założenie tego tematu.

Z tego co widziałem to jest hajp na ten tytuł, tak więc chcę Wam oddać moje konto. Proste.

Zasady proste, nieco cebulackie, ale trudno, za coś trzeba żyć.

Komentarz + lajk (przepraszam). Czas do jutra do 20:00. Następnie random.org i lecimy ;)