Gwint

Witam, na pewno wielu z was pogrywało i wciągneło się w gwinta w grze Wiedzmiń 3. Moje pytanie jest takie, wiece może o jakiejś stronie aby móc w niego pograć online. Powstało wiele stron natomaist Cd projekt zamyka je na bierząco powiem sam chcę go wypuścić. A więc? Może ktoś zna jakaś jeszcze nie zamkniętą strone z tą grą?

Ja znam jedną i legalną opcję na grę w Gwinta Online zakup Wiedźmina i dodatku Serce z Kamienia który tą właśnie opcje dodaje.

Ale w jaki sposób to działa, wytłumaczysz? Ostatnio oglądałem pudełko owego dodatku i tam nic nie pisało o grze online a o tym że w środku pudełka znajduję się parę kart.

Taaa, w pudełku znajduje się talie elfów i potworów, zapewne w 2 dodatku będą talie nilfgardu i królestw północy.

Tak jak mówiłem, ale dalej czekam na odpowiedź Nakill19

Nie ma gwinta online, CD project Red ma wyłaczne prawa do tej karcianki i widocznie nie chcą aby stała się ona czyms wyjetym z uniwersum Wieśka.

Nie ma gwinta online, CD project Red ma wyłaczne prawa do tej karcianki i widocznie nie chcą aby stała się ona czyms wyjetym z uniwersum Wieśka.

Też tak myślałem bo gwint podobna ma wyjść oddzielnie przeglądarkowo, więc co pan Nakill19 opowiada za brednie ?

Też czekam na Gwinta online, mam nadzieję, że powstanie.

Pozdrówka :)

Ps. Ostatnia grywalna wersja została zamknięta, była dostępna na tej stronce - http://gwent-online.com/ , ale prawdopodobnie na targach E3 w tym roku CD Projekt odpowie w końcu konkretnie, czy dostaniemy tą grę czy nie.

Witam, na pewno wielu z was pogrywało i wciągneło się w gwinta w grze Wiedzmiń 3. Moje pytanie jest takie, wiece może o jakiejś stronie aby móc w niego pograć online. Powstało wiele stron natomaist Cd projekt zamyka je na bierząco powiem sam chcę go wypuścić. A więc? Może ktoś zna jakaś jeszcze nie zamkniętą strone z tą grą?