Hack'n'slash bez sezonów i z PVP?

Szukam czegoś dla typowego, pracującego casuala. Uwielbiam mmorpg, ale z racji braku czasu zaczynam się przychylać do nieco prostszych produkcji. Jak w temacie, szukam czegoś podobnego do Diablo albo POE. Są ok, ale nie odpowiada mi idea sezonów, gdzie po 3 miesiącach nikt nie chce grać na normalnej lidze i w zasadzie budowaną godzinami postać można wsadzić do śmietnika i zapomnieć, że w ogóle istniała - a ja chcę ją zachować, grać nią. Po za tym mile widziane byłoby jakieś PVP (np. arena z rankingiem).
Jest może coś takiego na rynku, co dostaje wciąż aktualizacje i ma jakąś bazę graczy? Jak z nowymi tytułami, bo ostatnio się pojawił Pagan no i oczywiście Europa czeka na Lost Ark?

Popatrz na gry mobilne, masz emulatory na pc, poza poe nic lepszego obecnie nie ma

MU Legend?

Guardians of Ember?

Drakensang Online?

żadna z tych gier nie jest warta uwagi.

Grim Dawn

Chyba tylko Grim Dawn, a z nowszych jest właśnie Pagan Online, ale ilość online topnieje jak lodowce na Arktyce, więc pewnie za pół roku nikt o nim nie będzie pamiętać.

Jest też stare, dobre Torchlight II (w które gra nadal więcej osób niż w Pagan Online xD), z modem “Synergiesmod” który mocno rozszerza endgame i ogólnie jest niczym oficjalny dodatek. Niestety z tego co się orientuje prace nad tym modem stanęły w miejscu, a szkoda, bo zapowiadali jeszcze mnóstwo nowych rzeczy :confused: Jak coś to mod jest przystosowany do grania co-opów.

Czytam o Grim Dawn i brzmi jak coś idealnego dla mnie - dzięki za pomoc!
A Torchlight II znam, było świetne. Czekam na wersję online :slight_smile:
Z tego co wymienił Guru to ciekawy jest MU Legend. Ma mocno mieszane recenzje, ale jest free to play, więc nic nie stracę sprawdzając xD

Tibia :slight_smile: