Halko, jaki server Lineage 2?

Halko, mam do Was pytańsko,
Jaki server priv polecacie?
Aktualnie mam na oku l2against.eu.
Pozdrawiam.

Niestety, ale ta gra już umarła. Nie ma żadnego interesującego serwera zarówno jeśli chodzi o oficjalne, jak i prywatne. Wszystkie są nastawione na robienie $ lub biega pełno botów, albo namulti.

2lajki

Aaa co Ty mowisz, wszedlem na hopzone i widze tam kilka ciekawych serwerów. Nawet jest L2Dex x50 Interlude, sam bym sie skusił. Faktycznie Low-rate faktycznie prawie nie ma ciekawych w rankingu. Teraz jak grać to wydaje mi się, że typowo na jakims pvp serwerze.
Eh pamietam jak były polskie serwery :slight_smile:

Jak chcesz starą szkołę, to polecam
https://l2reborn.com/
Bez MC, bez Bot’ów.

Tyle tylko, że polskie serwery to zawsze była straszna padaka. Kolega z początku tematu ma sporo racji - teraz serwery są bardzo przeciętne i nie warto raczej poświęcać czasu na L2. Jedynym wyjątkiem jest ten midowy Dex, który znalazłeś no i oczywiście Reborn o którym wspomniał Adartaer - jedyny prawdziwy hardcore serwer natomiast jeśli masz prace i życie prywatne to mocno możesz się przejechać :smiley: ja tak miałem, że dodarło do mnie iż nie s to już cudowne czasy szkoły gdzie miałem po 10 godzin na granie w L2 z gildią, teraz czas dla kobiety, pracy jakaś dobra książka i na granko znajduję dwie godzinki może 3 przy dobrych wiatrach - z takim zapasem czasu na Rebornie bym nie osiągnął nic przez najbliższe 2 lata. Tobie natomiast życzę udanej zabawy i sukcesów ! :slight_smile:

Wszystkie nowe classic servery są warte rozważenia. Ostatnio całkiem dobrze sobie radzi http://mmoway.com/ Całkiem spora polska społeczność. Jak lubisz hardcorowe granie to polecam.

https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=64433.0

Hej. Ja zaproponowałbym Ci serwer L2Temida. Raty x8. Aktywni gracze, Bardzo dobra ochrona przeciwko Botom ( Najlepsze serwery korzystają z tej ochrony). Wejdź i zobacz :slight_smile:
www.l2temida.pl