Hearthstone + Final Fantasy Tactics = DUELYST

Jak tam chłopaki i dziewczyny ? Pograli ? :) Dla mnie gierka bomba, bardzo sympatycznie wyrwała mi ze 2 - 3 godzinki z dzisiejszego dnia. Jak dla mnie jest śliczna i wciągająca chciałbym żeby ją twórcy rozwijali bo to chyba pierwsza karcianka która na prawdę mi się wkręciła. Polecam. Rank już 25 - jeszcze 5 i silver :D Najlepiej gra mi się ostatnim deckiem gdzie generałem jest ta babeczka z bronią palną :)

Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się aż tak dobrej gry. Na prawdę wciąga, jest świetnie zrobiona, grafika również mi się bardzo podoba. Polecam przynajmniej spróbować :D Prawdopodobnie pogram dłużej.

Ja już rank 18. Jako ciekawostkę powiem, że za wbicie rank 20 dostaje się jedno wejście darmowe na arenę, tak to kosztuje 150 golda. Arena w przeciwieństwie do Hearthstone'a nie jest dostępna cały czas ale co 3 dni przez jeden dzień :D Żeby móc grać arenę trzeba mieć 15 gier zwykłych rozegranych. Za wbicie jakąś rasą 11 poziomu dostaje się Spirit Orba czyli za samo expienie ras na 11 można wyrwać 6 spirit orbów (odpowiednik pakietu w Hearthstone). Questy są 2 na dzień a na dodatek jeśli jakiś się nie podoba, można go raz na dobę zamienić i to nie usuwa questa tylko go zamienia na inny, który można od razu robić :> Czasem warto bo mi questa, który się nie podobał a dostawało się za niego 25 zamieniło na takiego, którego lubię a dawał 30 :D

@EDIT

Do 20 ranku nie traci się nic za przegraną.

Powyżej 20 za przegraną traci się jeden punkt jak w Heartstone.

Gratuluję pomysłowości osobie, która wymyśliła Mechadozor'a. Gratulacje, po prostu genialna "karta".

Podoba mi się playstyle Vanarów i Songhai. Takie agrro z odrobiną kontroli.

Zaraz odpalam, bo wydaje się interesująca, a ostatnio brakuje mi dobrych gier karcianych/strategii.

Instalator w ogóle nie reaguje, w przeglądarce po wybraniu play to samo. Mogę klikać, ale nic się nie uruchomi. Ktoś wie co może być przyczyną?

Pograłem trochę i gra bardzo przypadła mi do gustu, ale moim zdaniem ten "paladyn" jest lekko op i ten zielony stwór(dwa artefakty i za 15 leje, przy trzech to prawie na hita, 21, a ucieczka trudna, bo nie ma teleportacji generałów).

@up

Są karty do teleportacji generałów, są i spelle i miniony z takimi możliwościami :)

Są też spelle i miniony do niszczenia artefaktów. Ale zgodzę się, że zielony jest jeszcze troszeczkę przegięty.

No miniony to wiem, ale to do przenoszenia minionow. U tego "pala" masakra jest jak on co chwila bufuje swoich minionow dodając im +1/+1 lub ten pasyw zealot czy jakos tak. Kimi gracie tak z ciekawości?

Btw mozecie dodać mnie do znajomych, moj nick to Oynoo.

Ja gram Abyssianem :) Już rank 10 jestem :) Mój nick: Unknown22

Vanar. Rank 15 wbiłem starter deckiem, teraz 9, po kilku modyfikacjach. Zamiana w wilka trochę sprząta kabany.

Boli mnie trochę brak zdecydowania u lodowych. Niby sporo stworków z Infiltrate, czyli aggro all the way... po czym jest Avalanche, który bije po swojej stronie.

Najbardziej boli jednak Magmar. Mam takie wrażenie, że są strasznie niezbalansowani. Za dużo mocnych kart o niskim koszcie. Ten Phalaranx, 7/2 za 3 many. Co z tego, że pada na strzał, jak zawsze zabierze coś ze sobą. Postawisz jakieś provo - ha, nope. No i artefakty... Frenzy i +6..

Ktoś miał problem z klientem? Pisze mi unsupported a przecież mam chrome :/

Super gierka włączyłem dla testu i wciągało mnie na kilka godzin. Chyba gra w to bardzo dużo ludzi bo przeciwników w parę sec mi wyszukiwało

Po newsie guru sami użytkownicy tego portalu zabrali około 1500 kluczy xD

Kurde, tak patrzę, że Lyonar i Vanar są jedynymi frakcjami, które nie mają żadnego removalu. Vanar niby ma, ale jest zbyt sytuacyjny, bo po polach. Sporo do zrobienia jeszcze, zwłaszcza w kwesti balansu, ale mam dobre przeczucia.

Bardzo ciekawa gra. Można tylko żałować że nie wyszła ona pod banderą Blizzarda, bo wtedy byłby to murowany hit.

Ale zobaczymy za kilka miesięcy jaką będzie miała ona popularność.

Drugim problemem, jest poziom graczy. Rozumiem że można nie znać kart, decków... ale litości, to nie jest gra typu 'nie myśl, tylko klikaj'. Zdaje sobie sprawę że tak będzie przez kilka pierwszych rang, by potem spotkać myślących graczy. Mam tylko nadzieję że do tego czasu się nie zniechęcę. :)

Vanar. Rank 15 wbiłem starter deckiem, teraz 9, po kilku modyfikacjach. Zamiana w wilka trochę sprząta kabany.Boli mnie trochę brak zdecydowania u lodowych. Niby sporo stworków z Infiltrate, czyli aggro all the way... po czym jest Avalanche, który bije po swojej stronie.Najbardziej boli jednak Magmar. Mam takie wrażenie, że są strasznie niezbalansowani. Za dużo mocnych kart o niskim koszcie. Ten Phalaranx, 7/2 za 3 many. Co z tego, że pada na strzał, jak zawsze zabierze coś ze sobą. Postawisz jakieś provo - ha, nope. No i artefakty... Frenzy i +6..
Imo, Abyssanie są dużo bardziej OP, już przeglądając same karty można wpaść na pomysł kilku low budget decków.

Nie wiem, pewnie jeszcze z żadnym poważnym Abyssem nie grałem, ale z nimi i Vetrami to ja mam najmniejszy problem. Najtrudniejsze rozgrywki zawsze mam przeciwko Magmarom i Songhai.

"Bardzo ciekawa gra. Można tylko żałować że nie wyszła ona pod banderą Blizzarda, bo wtedy byłby to murowany hit."

Człowieku!!! Chwała Matce Boskiej Taktycznej że ta gra nie wyszła od Blizzarda ;_____; Już widzę te ograniczenia, koszmar ;__;

Dla tych co nie zauważyli w ostatnim patchu dodali kilka nowych misji do wykonania :)

Ostatnia aktualizacja:

Patch Notes 0.39.0
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodano nowe wyzwania w trybie treningu (MASTER TACTICIAN)

Naprawiono:
- Naprawiono błąd z animacją uszkodzenia Artefakt gdy czasami efekt aktywował się "podwójnie"
- Naprawiono błąd, gdzie zalogowanie się do gry ignorowało zmianę w ustawieniach i je resetowało do wartości podstawowych
- Naprawiono błąd, gdzie artefakt po zniszczeniu dalej wyświetlał się pod bohaterem jako aktywny
- Naprawiono błąd, gdzie gra wyświetlała nieprawidłowe informacje o tali przeciwnika i wrogim bohaterze jeśli ten się poddał od razu po połączeniu się do gry
- Naprawiono problem wyświetlaniem się karty poza jej domyślmy obszarem
- Naprawiono błąd, gdzie opisy wzmocnień użyte na jednostkę nie były pokazane przy jej kopiach
- Naprawiono problem z wyświetlaniem kart które czasami były źle segregowane według ich kosztu w manie
- Dodano efekty dźwiękowe których brakowało w niektórych interakcjach
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj powstała grupa na serwisie Facebook poświęcona grze DUELYST więc jeśli ktoś będzie chciał dołączyć to zapraszam serdecznie ;-;

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1387656528199514/?fref=ts

PS. Grupa nie jest stworzona pod jakiś zysk czy reklamy lecz po prostu na zgromadzenie w jednym miejscu fanów gry, mam nadzieję że nie łamię w żaden sposób regulaminu i nie zostanę "nagrodzony" bo tego bym nie chciał ;__;

Bardzo dobry pomysł z grupą biorąc pod uwagę to, że sprawdziłem i póki co na facebooku nie ma obecnie żadnej dużej grupy związanej z DUELYST, największa póki co ma tylko 43 osoby więc możemy śmiało zostać największą grupą związaną z tą grą :) Ja z chęcią dołączę :)