Hearthstone na androida problem

Witam.

Mam asus zenfone 6 ma 6 cali ogółem niezle specyfikacje i nie mogę grać w hs. Android kitkat. Ściągam z Google Play instaluje nigdzie nie jest napisane ze wersja jest nie kopatybilna z moim tel. Gdy odpalam hs i mam do wyboru login lub założenie konta to po kliknięciu wyskakuje mi zamknięte itd. Ktoś miał taki problem i zna rozwiązanie?

Opisz lepiej sytuacje. Wyskakuje "zamkniete"?

Twój telefon technicznie spełnia parametry, jedynie model jest mniej znany, lecz nie powinno to być przeszkodą. Hearthstone przy ściąganiu nie sprawdza kompatybilności z twoim androidem, tylko dopiero po odpaleniu.

po kliknięciu wyskakuje mi zamknięte

Co klikasz i co ci wyskakuje zamknięte? Jeśli gra ci crashuje to bardzo prawdopodobne że RAM masz zawalony jakimiś aplikacjami. Wielu aplikacjom, które ciągle crashowały, pomagał przeczyszczenie systemu (z śmieci, nie używanych programów, uruchomionych w tle aplikacji). Spróbuj, może da to jakiś efekt, ale jednak za mało informacji dałeś.

Kiedy klikam na jedną z dwóch opcji ładuje mi się jakby okienko gra się nie crashuje. I jest taka tabliczka założona na drzwi i jest napisane "Zamknięte.

Oho! Jakieś swawolne skrzaty..." itd taki tekst gdy klikam na ekran wraca mi do menu gdzie mam opcję zaczynam lub logowanie.

Dodam że grę odinstalowywalem i instalowywalem kilka razy tefon jest czysty są swą różne błędy jeden gdy klikam opcję zaczynam i jest bym ponownie włączył grę a drugi gdy logowanie i mam z tymi skrzatami ze muszę poczekac.

Edit problem rozwiązało to ze pobieralem w pracy i możliwe ze były tam problemy z łączem gdy pobralem w domu od razu mogłem się logować. Do zamknięcia.

Witam.

Mam asus zenfone 6 ma 6 cali ogółem niezle specyfikacje i nie mogę grać w hs. Android kitkat. Ściągam z Google Play instaluje nigdzie nie jest napisane ze wersja jest nie kopatybilna z moim tel. Gdy odpalam hs i mam do wyboru login lub założenie konta to po kliknięciu wyskakuje mi zamknięte itd. Ktoś miał taki problem i zna rozwiązanie?