Hearthstone upada

Witam, chciałem powiedzieć że gra hearthstone upada i mam mam nadzieje że upadnie , dlaczego? Dlatego że tamtejsi programiści zrobili algorytm który nie pozwala na losowe rozgrywki , chodzi o to że to jakie talie mają twoi przeciwnici zależy od tego jaką ty obecnie grasz. Dowód? Przez 4 miesiące grałem malygos druidem i dostawałem szamow, toggle druidow i control lockow i/magow, następnie chciałem spróbować czegoś innego, zagrałem łotrem i co sie stalo, stalo sie to o czym pisze, mianowicie teraz napotykam sie na kompletnie inne talie XDD mam nadzieje że ta gra upadnie i niech sie szerzy ten fakt bo to nie jest fair rozgrywka, w ten sposób niszczy sie samoistne tworzenei mety.

Ameryki nie odkryłeś, o tym algorytmie wiadomo od dawna. A wymyślony został głównie po to by nikt nie miał win strike tylko raz wygrywał, a raz przegrywał co ma być z jednej strony wyzwaniem, a z jednej ma to nie zniechęcać mniej ogarniętych. Czy to dobre podejście to szczerze nie wiem, w HS grałam dawno temu.

Ja tam od siebie polecam karcianke “Faeria”, fajnie zaprojektowana, oryginalna, chociaż dosyć droga jak na indie gierkę (Wersja ze wszystkimi dodatkami to 200 zł aktualnie, a będzie jeszcze droższa) no ale nadal tańsza niż HS (pozdro dla kumatych)