Hearthstone VS Duel of champions

W którą lepiej zagrać?

Jakie są plusy i minusy hearthston'a i duel of champion'a?

Która jest prostsza do ogarnięcia?

Hearthstone jest bardziej przyszłościowy i nie występuje w nim p2w, a słyszałem, że w doc-u tak. Prostsza do ogarnięcie jest ta pierwsza. Na twoim miejscu wybrałbym hearthstone, bo doc umiera.

Hearthstone jest bardziej przyszłościowy i nie występuje w nim p2w, a słyszałem, że w doc-u tak. Prostsza do ogarnięcie jest ta pierwsza. Na twoim miejscu wybrałbym hearthstone, bo doc umiera.

Z tym p2w chyba na odwrót.

Hearthstone jest bardziej przyszłościowy i nie występuje w nim p2w, a słyszałem, że w doc-u tak. Prostsza do ogarnięcie jest ta pierwsza. Na twoim miejscu wybrałbym hearthstone, bo doc umiera.

Bez obrazy, ale jak coś tylko "słyszałeś" to raczej średnio masz pojęcie. Taka ogólna uwaga na przyszłość.

HS:

-RNG na potęgę

-Ostra farma kart

-Łatwy do ogarnięcia, proste zasady

-Przyjemniejszy audiowizualnie (imo)

-Na topie, więc ma bardziej aktywne community

DoC

-Jak złożysz talię to działa jak ma działać (mniejszy wpływ RNG na twoją taktykę)

-Trudniejszy do ogarnięcia, więcej mechanik i zagrań

-Problemy z kartami. O ile w HS sprowadza się to do nudzenia/znudzenie się i wpłacie hajsu, tak tutaj możesz kupić tylko część pakietów za wirtualną walutę, reszta realny hajs albo utrafienie jej jakimś cudem. Nie jest niemożliwe skompletowanie talii bez realnych pieniędzy, ale ograniczenia w kupnie kart są zdecydowanie mocniejsze.

Nie przeszkadza ci RNG jako 3/4 gry i chcesz czuć mniejszą presję oddania pieniędzy? HS

Chcesz faktycznej strategii i nie przeszkadza ci ograniczenie kupna kart do podstawowych pakietów? DoC

HS łatwiejszy, miesiąc grania, kupno przygód, 1,5 tysia na pakiety i po 3 tygodniach grania (w międzyczasie czytanie poradników, oglądanie pro streamerów) 7 ranking wbity. Potem odechciewa się grać bo zbyt dużo szczęścia potrzeba.

Dlatego zaznaczyłem, że tylko slyszałem, a nie, że tak jest na pewno. P2w w hs nie występuje, ten temat jest wałkowany tyle razy, że nie chce mi się do tego wracać. Nie, po prostu. Jak ktoś chce jakichś argumentów, to wystarczy wpisać "Czy hearthstone jest p2w"

W którą lepiej zagrać?

Jakie są plusy i minusy hearthston'a i duel of champion'a?

Która jest prostsza do ogarnięcia?