Hej mam pytanie chce wrócić do metina 2 czy tak samo się ciężko expi tak jak kiedyś

a mam opela w benie
to auto sobie cenię
ja swoją “pszczółę”
tankuję na orlenie

Metin2 ma 3 typu serwerów, gram w tą grę od 2006r.
Zatem jest:
easy- tutaj wbicie 60lvl to nieraz kwestia 20 minut i na start dostajemy EQ +9 wierzchowce i wszystko co sie tylko da dostać, max lvl często to 240 no i myślę że te serwery są dla tych który na PL-u (czyli oryginalnym serwerze metin2.pl) wbili sobie max lvl i chcą wrócić szukać czegoś nowego a nie chcą znowu pół roku grać czy nawet więcej.

Drugim typem serwera jest Medium - tutaj jest po prostu zwiększony loot zwiększony exp jak na PL na start dostaje się EQ+6/7 albo +9 i konia bojowego żeby w miarę szybko zacząć ale mieć tych kilkadziesiąt godzin expa do max lvl

ostatni typ serwera to HARD
tutaj mamy tak samo ciężko jak na PL-u ale żeby było konkurencyjnie to nieraz właściciele tych serwerów chcąc zachęcić jakąś ilość graczy - dodają nowy kontent do gry, znajdziemy tam rajdy tak jak we wszystkich innych wersjach privów (easy medium hard)
Hard najbardziej przypomina PL-a ale nim nie jest. jak jesteś starym wyjadaczem i chcesz czuć się lepszy w m1 posiadając 48lvl i zbroję +9 tak jak na starym metinie - to tam się odnajdziesz

oczywiście są mixy serwerów takie jak medium/hard czy easy/medium - tutaj na pewno się domyślisz o co chodzi

nie mogę ci polecić żaden serwer prywatny ponieważ w tym momencie nie gram w metina. natomiast jeżeli chcesz po prostu spędzić miesiąc w tej grze to każdy ci będzie odpowiadał. jeżeli natomiast chcesz dobić max lvl pograć pół roku i nie być zawiedziony to może: clasic mt2

Moją uwagę przykuły serwry:
Vesteris.pl
Valium
clasic mt2
Znajomi wspominali coś o: Egoria,Hermes.

Przykrą prawdą jest że to co było w latach 2006-2010 już nigdy nie wróci, mowie tutaj o grze zespołowej o wojnach gildii o tym że za tych czasów czuło się respekt do niektórych gildii itd itd.
znajdziesz Zaje***e serwery metina natomiast będą to już zawsze tylko i wyłącznie Hack and slash-e które nie mają sensu bo po 120g jak już będziesz miał EQ do PVP to wątpię żeby ktoś miał ochotę z tobą walczyć bo będzie miał świadomość że i tak przegra a na wojne gildii na żadnym serwerze nie licz.

Podsumowując:
Masz ekipe ? wbijaj na jakiś serwer medium/hard , hard. znajdziesz listy serwerów w internecie jest ich multum
nie masz ekipy: jeżeli bardzo chcesz to graj jak tylko o tym myślisz to to olej.

Mam nadzieję że wyczerpałem temat.

P.S. piszę to ze łzami.
Pozdrawiam Mentalista.