[Helbreath.org]Play4Fun 70+

Rekrutacja ON/OFF

Gildia chwilowo nie istnieje iż muszę dobić 100 lvl by ją założyć, lecz pisz już teraz byście mogli nabić odpowiedni poziom czyli 70. W Guild nie jest obowiązkiem grać 24/7 chodzi o to by chociaż raz w tygodniu wejść na tą jedną cholerną godzinkę, po expić trochę, po pisać na guild chacie z innymi, my nie narzucimy Ci stylu gry.

Wymagania :

70 poziom doświadczenia,

Postać na 70+ w nacji Elvine,

Kultura osobista nie przyjmujemy dzieci NEO !.

To by było na tyle. O więcej informacji proszę pytać tutaj albo na PW. na większość pytań odpowiem ( bynajmniej będę się starał)

Ja się skusze tylko na razie 69 ;p

btw. Loljusz coś Cię dawno tam nie widziałem ja już moją wojowniczką 72 (prawie 73) dobiłem a nie siedze cały czas na expie, teraz robię troche kowala

up

gadaliśmy o tym czemu mnie nie ma

Dobra nie martw się w wikend wbije coś ;p

aha zgubiłem się gdzieś ;/

Padnij ;D, albo zdejmij broń i pod F8 masz czary wejdź na 2 księgę i weź księgę i czar o nazwie ,, Recoal" i klik na siebie będziesz na farmie ;)

Moge też , moge też , moge też? Zawsze o tym marzyłem :D

tak wiem broda że zawsze o tym marzyłeś. Btw. tam jest nawet coś dla ciebie ;D chodzi mi o craft (ten kowal co pisałem w 1 poście) kupujesz skałki od kopaczy ćwiczysz Manufakturing, i robisz pr0 sety, bronie ;) jest jeszcze Alchemia, można tworzyć naprawdę ciekawe miksturki ;D

hmmm Może i ja bym się skusił :P gra sporo ludzi? i jak wygląda community? :D

server na którym chce założyć ową gildię, jest serverem prywatnym, lecz z Expem x1 jest to tzw. przez niektórych polski global gdyż zwykły global, jest przepełniony, ale to nie znaczy że polski oznacza spolszczony, po prostu polscy gracze jest bardzo, ale to bardzo mało dzieci Neo w przeciągu ostatnich 3 dni (odkąd zacząłem z powrotem grać nie widziałem ani jednego) na serwerze przeciętnie gra 100+ osób, a gdy kiedyś grałem jak tam zaczynałem dochodziło nawet do 300 !. Nie jest to gra typu płacisz masz coś lepszego, tu nic nie ma za realną kasę ! Więc zachęcam do gry, aha zapomniałem wspomnieć że gra jest 2d ale mnie to nie przeszkadza (patrz sygnaturka)

300 na serverze czy 300 na jednej lokacji?

na serwerze przeciętnie gra 100+ osób, a gdy kiedyś grałem jak tam zaczynałem dochodziło nawet do 300

Na serwerze,chyba też się dołączę

zapraszam, im więcej tym lepiej ;D

Kiedyś juz tam grałem :) Moze zagram znowu w weekend

helshot20090317202530be.jpg

Ukazałem tu drogę jak macie iść po zaczęciu gry

Legenda :

Czarna kropka - Początek

Niebieska kropka - Elviene (tu macie się udać)

Czerwona kropka - Andersen (przeciwna nacja z którą jest odwieczny war)

Rekrutacja ON/OFF

Gildia chwilowo nie istnieje iż muszę dobić 100 lvl by ją założyć, lecz pisz już teraz byście mogli nabić odpowiedni poziom czyli 70. W Guild nie jest obowiązkiem grać 24/7 chodzi o to by chociaż raz w tygodniu wejść na tą jedną cholerną godzinkę, po expić trochę, po pisać na guild chacie z innymi, my nie narzucimy Ci stylu gry.

Wymagania :

70 poziom doświadczenia,

Postać na 70+ w nacji Elvine,

Kultura osobista nie przyjmujemy dzieci NEO !.

To by było na tyle. O więcej informacji proszę pytać tutaj albo na PW. na większość pytań odpowiem ( bynajmniej będę się starał)

A ja pozwole sobie zaprosic Was na jedyny Polski serwer www.helbreath.pl pozdro!