Helbreath

Ostatnio jeden z użytkowników reklamował server tej oto gry, wszedłem i zobaczyłem że są to dopiero testy i to jest praktycznie bez sensu, więc tu pojawia się moje pytanie.

Czy ktoś z tego forum gra jeszcze w tą gre?:) jeżeli tak to na jakim serverze?:) z chęcią bym jeszcze pograł, ale na prawdę nei moge znaleść jakiegoś w miare dobrego servera.

A wiec tak ja to reklamowałem.strona jest obecnie nie aktulana podałem ją poniewaz bedzie przekierowanie niebawem na nową testy juz sie skonczyły start servera okolo 20maja wiecej możesz sie dowiedziec na forum.server bedzie stabilny i warty uwagi zapraszam na forum.

nie jestem zadnym adminem tej gry poprostu zwykłym graczem i bardzo bym chciał aby ta gra odzyła.

Tutaj masz rację, z tego co patrzyłem to nawet te najbardziej rozwinięte servery upadły. No to jeszcze jedno pytanie, wiesz może jakie będą raty na serverze?:)

Tutaj masz rację, z tego co patrzyłem to nawet te najbardziej rozwinięte servery upadły. No to jeszcze jedno pytanie, wiesz może jakie będą raty na serverze?

Exp rate for 1-80 level: x20

Exp rate for 80-100 level: x18

Exp rate for 100-120 level: x16

Exp rate for 120-140 level: x15

Exp rate for 140-160 level: x14

Exp rate for 160-180 level: x13

Exp rate for 180+ level: x3

Server drop rate: low-medium

Server rare drop rate: low-medium

Max level: 180, max stat: 200

PL mapa do 140lvl i realna szansa na rar drop z normal mobow oczywiscie nie az tak duza jak np z tw ale realna

Raty nawet nawet :) z chęcią pogram :D kiedyś trzeba się zgadać i razem pozbierać eki ^^ dzięki za informacje, własnie tej gry mi brakowało.

Raty nawet nawet z chęcią pogram kiedyś trzeba się zgadać i razem pozbierać eki ^^ dzięki za informacje, własnie tej gry mi brakowało.

jak cos to pisz na forum tam ci admin na wszystkie inne pytania odpowie:)

jak bedzie nowa strona to tam beda napiary na team-speaka.

Z miłą chęcią :) do zobaczenia w grze.

Ostatnio jeden z użytkowników reklamował server tej oto gry, wszedłem i zobaczyłem że są to dopiero testy i to jest praktycznie bez sensu, więc tu pojawia się moje pytanie.

Czy ktoś z tego forum gra jeszcze w tą gre?:) jeżeli tak to na jakim serverze?:) z chęcią bym jeszcze pograł, ale na prawdę nei moge znaleść jakiegoś w miare dobrego servera.

Witajcie :slight_smile: zapraszamy na jedyny Polski server Helbreath Polska International. Wiecej info pod linkiem: www.helbreath.pl