Helldivers 2 szukam graczy

Poszukuję ludzi do wspólnego grania w Helldivers 2. Gran na ps5 . Wymagana komunikacja głosowa,bez tego lipnie się gra. Jak coś psn- Ulfhednar_82PL

Postaram się w tym tygodniu odezwać jak znajdę czas, zwłaszcza że to gra do której mam duże przekonanie, ale niewiele czasu na nią poświęciłem, nie ma problemu z komunikacją.

Hej. Tylko bez obrazy. Jeśli masz mało czasu na grę to niedobrze, to gra raczej pod grind, jeśli będziesz miał niski poziom a ja wyższy to nie dasz rady , trzeba będzie obniżać poziom to raz, a dwa chodzi mi o osoby które jednak grają więcej bo zagrać raz czy dwa w tygodniu to trochę mija się z celem. Ja gram codziennie od 16-20 . Więc jak chcesz. Konflikt na mapie się posuwa, robi się trudniej. Jest 9 poziomów trudności i dla przykładu wczoraj graliśmy we 2 na 4 i słabo dawaliśmy radę,mimo że 9 lvl mamy. Do tego taka misja ze 30minut.

gra ma coś takiego jak mistrz gry jest to człowiek od niego zalerzy jak wojna się toczy jak będzie chciał to 15 przeciwnicy zajmą wszysko będzie wojna o super ziemie więc granie od czasu do czasu nic dzieje.