Hercules Poirot

Niedawno znalazłem moją kolejną "inspirację" grę na podstawie Agatha Christie: "A.B.C". Dosyć nowa gra wydana w lutym tego roku. Mimo iż nie znałem zbytnio detektywa gra bardzo wciągnęła mnie. Postanowiłem przeczytać całą sagę Agathy o Poirocie. Jedno pytanie czy warto? nienawidzę Holmsa a mam ochotę na solidny kryminał. Gra jak i sam detektyw zaciekawili mnie do stopnia oglądania serialu Poirot. Jak będzie z książką? myślę, że znajdą się tu wyjadacze kryminałów, którzy natknęli się na Christie i polecą mi tą lub jakiś inny kryminał.

Jak będzie?... :/ <_<

Szukasz informacji na forum o grach.

Może skieruj się na forum o ksiązkach/kryminałach? ^_^

Nie chce być niekulturalny ale to po kij jest tu taki przedział? już otrzymałem odpowiedź temat do zamknięcia.

Jak będzie?... :/ 

Chodziło mi o ten post :)

Żebyś nie oczekiwał cudów po 20h na forum o grach ^_^

Trochę odgrzewany temat. Książki Agathy Christie należą raczej do klasyki, przyjemnie się je czyta, ale poza Morderstwem w Orient Expressi może Kurtyną reszta jest powtarzalna i mocno naciągana. Spoiler, zabójcą jest zawsze bliski znajomy głównego bohatera, który gdzieś w połowie książki ma perfekcyjne alibi i został oczyszczony z podejrzeń. Po 2-3 książkach przeczytując 100 stron już dalej nie trzeba czytać. Poza tymi 2 wymienionymi książkami warta jest jeszcze do przeczytania Wyspa 12 żołnierzyków (murzynów w wersji nieocenzurowanej).

Niedawno znalazłem moją kolejną "inspirację" grę na podstawie Agatha Christie: "A.B.C". Dosyć nowa gra wydana w lutym tego roku. Mimo iż nie znałem zbytnio detektywa gra bardzo wciągnęła mnie. Postanowiłem przeczytać całą sagę Agathy o Poirocie. Jedno pytanie czy warto? nienawidzę Holmsa a mam ochotę na solidny kryminał. Gra jak i sam detektyw zaciekawili mnie do stopnia oglądania serialu Poirot. Jak będzie z książką? myślę, że znajdą się tu wyjadacze kryminałów, którzy natknęli się na Christie i polecą mi tą lub jakiś inny kryminał.