Heroes of the Storm - NOVA

Witajcie podróżnicy. Usiądźcie wygodnie przy ognisku i posłuchajcie opowieści o drużynie Nova. Jesteśmy grupą ludzi którzy rozpoczynają swoją przygodę z grą Heroes of the Storm i wielkimi fanami Blizzarda oraz ich produkcji np. Diablo, Starcraft, WarCraft, a przede wszystkim HotS. Grupa osób została zorganizowana przez W4LKERA, który także streamuje HotS, Diablo i wiele innych gier(http://www.twitch.tv/w4lker). Nasz zespół będzie podzielony na rangi, które będą zależne od lvl konta danego gracza oraz od doświadczenia danej osoby.

1-10 - Nowicjusz osoba która zaczyna przygodę z HotS.
11-20 - Adept osoba znające podstawy gry.
21-30 - Weteran osoba mająca duże doświadczenie z HotSem
31-40 - Stara Gwardia zaawansowany gracz, który zna wszelkie taktyki oraz wykazuje wysoki poziom gry.

Podział graczy od 30 do 40lvl'a:

-Męcik: grupa osób, które grają 4fun godzinka max. dwie dziennie.
-Specjalista: osoby, które chcą dużo osiągnąć, ale ich doświadczenie nie pozwala na gry rankingowe.
-Zabójca: graczem którzy poświęcają grze dużo czasu, a doświadczenie pozwala na walki rankingowe.
-Bohaterowie Sztormu: grupa osób reprezentujących zespół Nova i mająca potężne doświadczenie oraz zgranie z drużyną.

Chcemy graczy łączyć a nie dzielić!!!

Battletag z którymi możecie się z nami skontaktować:
-W4LKER#2769
-Fujivarr#2375
-Septhimus#2447

Strona: http://novasociety.com/

Forum:http://forum.novasociety.com/index.php

TS3: ts3.novasociety.com kanał Heroes of the Storm

Rekrutacja otwarta zapraszamy wszystkich serdecznie do zespołu Nova.Proszę zgłaszać się pod tematem lub na forum.

Witam, wiem że nie na temat, ale w głębi duszy mam nadzieję że mi pomożecie, jako że udało mi się wygrać dostęp do bety, od razu postanowiłem zainstalować grę, i tu pojawia się problem, ponieważ podczas instalacji, luncher`a battle.net, wyskakuje mi taki oto błąd: "Coś poszło nie tak podczas próby instalacji. Spróbuj ponownie. Jeśli sytuacja się powtórzy, pobierz nowy instalator aplikacji, którą chcesz zainstalować i spróbuj ponownie." (kod błędu: BLZBNTBTS00000051), zresetowanie kompa nie pomogło, tak samo jak wszystkie porady znalezione przez googl`e, liczę na to że ktoś z was też miał taki problem, i udało mu się go rozwiązać w jakiś "unikalny" sposób, z góry dziękuję za pomoc, oraz przepraszam za zaśmiecanie tematu, ale jeżeli uda mi się pozbyć tego problemu, z chęcią się do was przyłączę, jestem zwolennikiem League of Legends, więc jakieś podstay znam. =)

http://us.battle.net/en/forum/topic/12673199334 tutaj jest podane info co i jak

może ja bym sie pisał niepamiętam który mam lvl ale napewno mam 4 postacie kupione (3 za 2k i za 10k azmodana) tylko nwm czy moge bo przestałęm grać podczas alfy z powodu niestabilności hotsa (kiedy brat zrobił najmnijszy ping to połączenie z grą do końca jej było mocno nie stabilne i miałem potworne lagi i nwm czy ot naprawili prosił bym o info w tej sprawie ;)

edti: battle net mój to SETRONIUS#2682 (lecz wole by do mnie sie zwracać polios ponieważ dawno temu to konto kupiłem zważywszy że to konto z diablo3 było tańsze niż sama gra ale niemam opcji zmiany nicku ;) )

Rekrutacja nadal aktywna zapraszamy na forum jak i na ts3 !!!!!!! Posiadamy ok 40 aktywnych graczy każdego dnia. Zapraszamy

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wspólnej gry. Posiadamy największą społeczność grającą w HotS'a. Zapraszamy na TS3 a przeżyjesz tam niezapomniane chwile z ekipą Nova. Chcemy łączyć ,a nie dzielić.

Chcemy graczy łączyć a nie dzielić!!!

Sory za czepianie się za duperele, ale skoro chcecie łączyć graczy, to czemu podzieliliście ich na 8 grup?

@down, co nie zmienia faktu że dzielicie graczy.

To są rangi a nie grupy a to jest jednak wielka różnica.

Zapraszamy serdecznie kolejne osoby do wspólnej gry oraz kreowaniu nowych zespołów do wspólnych gier oraz meczy ligowych. Posiadamy od 40 aktywnych graczy o różnych porach dnia. Zapraszamy wszystkie chętne osoby :)

Ja się zgłaszam, veteran MOBA i gracz HoTS'a mój BattleTag macie po lewej :)

Rekrutacja ciągle otwarta, gorąco zapraszam wszystkich chętnych.

Rekrutacja dalej otwarta zapraszamy ! :)

ZAPRASZAMY ;)

Zapraszam do grania razem z nami B)

Czy jest jakiś próg wiekowy? Mam dopiero 14 lat, szukam jakiejś grupy osób z którymi można sobie pograć, ale w większości przyjmują tylko od 16 wzwyż.

z tego co wiem to 16+ ale spróbuj złożyć podanie na forum jak dobrze napiszesz to mogą cie dodać

Rekrutacja cały czas otwarta, zapraszamy do grania w mobę Blizzarda.

rekrutacja otwarta lider sekcji w4lker zaprasza do gry w hotsa podania moźna składać na forum.novasociety.com

Chętnie dołącze, chce dążyć do perfekcji Illidanem i Tyraelem - tylko tymi dwoma postaciami będę grał.

Dzien dobry z mila checia dolacze do waszego zgromadzenia obecnie znajduje sie na 30 randze w lidze posiadam 11 postaci moj

moj nick Allesklar#2500