Hex

Czy ktoś wie może kiedy będą wysyłać klucze do gry Hex

Pierwsza seria key została wysłana jeśli ktoś dostał i nie miał co zrobić z drugim dla znajomego. Chętnie przyjmę
pw
mail- mateusz.milewski.miles@gmail.com

Chyba lepiej dla was, żebyście go nie dostali. Ja wygrałem na streamie i poczułem spore rozczarowanie a czekałem na tę grę długo, prawie rok. Dostajesz 1 talię, kilkanaście różnych kart i koniec. Bez możliwości robienia talii etc. Tak samo kampania zablokowana. Gra vs AI zbugowana a na graczy gra jedną i tą samą talią, nudzi się po 3 partiach.

Jednak chętnie sam bym sprawdził, jeśli masz możliwość zapraszania to chętnie przyjmę :)

Ja myślę nad zakupem Hexa, tylko mam parę pytań, na które nie mogłem odpowiedzi znaleźć:

1. Kiedy gra ma się ukazać (wiem, że będzie darmowa) ?

2. Czy nowe paczki kart można kupować za punkty w grze ?

3. Jakie są dostępne tryby gry (na chwilę obecną) ?

4. Czy jest mniej więcej dużo kart?

Dziękuję za odpowiedzi :)

jesli ktos posiada zbedny key do Hex-a z checia przygarne i przetestuje. prosil bym o wyslanie na PW. z gory dziekuje

To już kolejka się robi, ciekawe kiedy znowu roześlą keye

.

ma ktoś klucz

Dzisiaj poleciała kolejna fala kluczy do hexa jak ktoś jest zainteresowany to mam 1 wolny.

Też dostałem. Na szczęście klucz do wersji US a nie do Gameforge

Dzięki za przypomnienie, również dostałem klucz dzisiaj

Jeśli ktoś by miał wolny lub po zagraniu gra mu się znudzi czy coś to chętnie przyjąłbym konto/klucz . Uwielbiam karcianki i grałem chyba we wszystko co jest dostępne na rynku.

Beta Code: f393-195f-e3c1-4007

mój beta code, nie będę grał a szkoda by się kluczyk zmarnował.

https://hextcg.com/hex-registered/

Link do rejestracji

Już ktoś wykorzystał kod od dezertera. :C

mmmmm tez dostalem zrobie konto jak jakis shit to oddam i edytuje posta

@edit

dalbym bo mi sie nie podoba ale zapomnialem ze to z mailem acc jest :P

ja dostałem klucz ale nie mogę gry zaktualizować ; ( mam błąd z filelist.txt ;( ( ( (

A ja musze sie zapytac dostalem keya aktywowwalem i dalej co ?

9cef-cb44-29a2-4d54

Jeżeli kogoś ta gra interesuje, a nie posiada klucza do bety , to proszę bardzo prosto od GameFail ;p AF54-710E-AF97-4C37.

Bardzo spodobała mi się te gra, a to ze względu na wysoki poziom skomplikowania (przynajmniej tak się wydaję na pierwszy rzut oka).

Jednak mam pytanie do ludzi którzy już troszkę pograli.

P2W będzie występował w tej grze?