Hiszpanie

Witam co sądzicie o hiszpańskich graczach w smite? Nie są denerwujący lekko?

No abla espanol...

Nie ma co się denerwować, podobne tematu na hiszpańskich forach na temat Polskich graczy pewnie częsciej sie pojawiaja ;)

Zdecydowanie wolałbym w jakiejkolwiek grze MOBA mieć hiszpańskich graczy w teamie niż polskich. :)

Spain no brains pigs, przecież to są idioci, spierdzieli tobie taki rozgrywkę już na początku.

Do tego nie piszą po angielsku irytują graczy.

Wolałbym już hiszpańskich graczy niż np. rosyjskich. Przez to że kiedyś w szkole liznąłem język rosyjski, mogłem rozczytać to: "сука Равйр баран", a jakby napisali to po hiszpańsku, to dalej bym żył w przekonaniu, że okrążają mnie normalni gracze. >.<

@up

I właśnie spece z Hirezu niczego się nie nauczyli, takich graczy którzy są za tępi żeby grać w moba powinno się banować.

Co prawda to prawda w lolu łatwiej bana wyłapać, niż w smite.

Jeśli chodzi ocommunity aktualnie mam 24 lvl i jakoś nie zauważyłem zbyt dużych "otchyłów", choć jezt znacznie lepiej niż w LoLu

No to zobaczysz co się będzie działo na 30lvlu Hiszpańskie małpy nie rozumieć po angielsku, nawet pewien znany streemer się wypowiadał w tej sprawie.

Jeśli ktoś nie zna angielskiego to nie powinien się zabierać za smite, bo nie ma wydzielonych serwerów dla poszczególnych nacji, i wychodzą różne cuda.

Temat strasznie głupi i podjeżdżający lekko rasizmem. To samo można powiedzieć też o polskich, niemieckich, francuskich itd. graczach... zależy od samej osoby a nie kraju z którego pochodzi.

@up

To nie ma nic wspólnego z rasizmem.

Hiszpańskojezyczni gracze, bo po hiszpańsku mówi się w wielu krajach swiata, są w każdym znanym mi MMO denerwujący. Nie znają angielskiego, zawsze gadają po swojemu, nie potrafią za bardzo grać, a o grze zespołowej nie ma absolutnie mowy. Mówię to na podstawie swoich ponad 10 letnich doświadczeń.

Co do rusków, to temat wygląda bardzo podobnie, tylko że ci jeszcze w dodatku są zwykłymi ch*jami i potrafią każdą grę popsuć. I zawsze znajdą na to sposób. Robienie innym na złość to ich sport narodowy.

Co do Polaków, to tylko gimbusy w wieku 12-16 i co bardziej przyjebani są denerwujący. Ten "mit" o złych polakach sami nakręcacie, bo nikt tak nie uważa. A jeśli już to mówią na podstawie doświadczeń z LoL'a, albo Metina, no i wtedy mają rację.

Narodowość nie ma znaczenia, debil to debil i znajdzie się w każdym kraju, ale fakt faktem, że ruski i latynosi (meksyk, brazylia) mają w swoich krajach znacznie większą populację tych debili. No i co gorsza grają oni MMO.

W SMITE zdarzyło mi sie kilka razy spotkać "typowego gracza LoL'a", ale jest to na szczęście sporadyczne. No i zawsze można go "mute" i po sprawie, niech sobie tam jęczy :)

A w LoLu, gdyby dało sie wyłączyć okno czatu, to gra była by pewno bardzo przyjemna ;)

Żeby nie smęcić, i brnąć dalej w ten temat niechęci i nienawiści, powiem, że najlepszymi graczami jakich zdarzyło mi się spotkać w swojej "karierze", są Polacy i Kanadyjczycy. Miałem też paru dobrych kolegów z Rosji.

Więc jak widać narodowość nie ma znaczenia.

@up

Dobrze piszesz w smite nigdy nie będzie tylu zombie jak w LoLu, Smite ma większe wymagania.

A zombie nie widzą tego że sami produkują Toksycznych graczy swoją grą na poziomie ameby.

Witam co sądzicie o hiszpańskich graczach w smite? Nie są denerwujący lekko?