Hmm

Dostać warna za spam w statusie, kiedy to autor sam w każdej chwili może komentarze usunąć - bezcenne. Od jakiegoś czasu już mnie to forum irytowało, a właściwie to patologia tu panująca - wśród moderacji głównie.

Baba bez bolca dostaje pierdolca, a może to okres. NS bardzo lubiła mnie 'karać' na początku każdego miesiąca. Tym akcentem kończę swoją 'przygodę' na forum, elo.

Tak dla pewności, co by się warny zgadzały i mnie nie kusiło.

GW2 lepsze

1 post twoja przygoda musiała być bardzo długa.

Co teraz forum upadnie, moderatorzy stracą pracę, biedny Guru już nic nie napisze. A wróć jego oczko to portal, Salek straci posadkę. Pozostanie mi tylko pamiątka, w postaci plamy żółtej. Dziękuje ci nie znajomy, za zamknięcie forum. Niech ci Bozia nagrodzi, w dzieciach za spełnienie dobrego uczynku.

To, że on może je usunąć jest dla Ciebie Simeonus przyzwoleniem na zawalenie statusu spamem?

Dostać warna za spam w statusie, kiedy to autor sam w każdej chwili może komentarze usunąć - bezcenne. Od jakiegoś czasu już mnie to forum irytowało, a właściwie to patologia tu panująca - wśród moderacji głównie.

Baba bez bolca dostaje pierdolca, a może to okres. NS bardzo lubiła mnie 'karać' na początku każdego miesiąca. Tym akcentem kończę swoją 'przygodę' na forum, elo.

Tak dla pewności, co by się warny zgadzały i mnie nie kusiło.

GW2 lepsze