Homo bimbrownikus

Witam. Wpadła mi ostatnio w ręce książka A. Pilipiuka "Homo bimbrownikus". Przeczytałem w sieci, że nie jest to niestety pierwsza część opowiadać o Jakubie Wędrowyczu i tu rodzi się pytanie dla zorientowanych w temacie. Czy części łączą się ze sobą? Czy jak zacznę od powyższej, to będę miał problemy ze zrozumieniem akcji? Z góry dzięki!

Treści się nie łączą. Moze będzie parę nawiązań do poprzednich części, ale bardzo niewielkich. Czytaj spokojnie :-)

Czytaj każdą część ,bo są genialne i jak powiedział kolega wyżej nie łączą się :)

Jedna z lepszych książek jaką przeczytałem, niestety jest mało znana i jakie było moje zdziwienie że się tutaj zjawiła :D

Wg. mnie pierwsza część i homo bimrownikus jest ok :D Chociaż ok to mało powiedziane :D

Przeczytałem pierwsze 3 księgi i są genialne. Dzięki takim arcydziełom, dowiedziałem się m. in. w jaki inny jeszcze sposób mogę przyrządzić hot-doga. :D

Zgadzam się z przedmówcami. Opowieści są krótke ale mega zabawne i autor ma świetny styl. Po prostu nie da się nie poczuć tego klimatu wsi.

Witam. Wpadła mi ostatnio w ręce książka A. Pilipiuka "Homo bimbrownikus". Przeczytałem w sieci, że nie jest to niestety pierwsza część opowiadać o Jakubie Wędrowyczu i tu rodzi się pytanie dla zorientowanych w temacie. Czy części łączą się ze sobą? Czy jak zacznę od powyższej, to będę miał problemy ze zrozumieniem akcji? Z góry dzięki!