Horda Polski The Walking Dead!

Serial „Horda" to projekt pierwszego gatunkowego, w pełni profesjonalnego serialu internetowego w Polsce. Akcja serialu dzieje się w niedalekiej przyszłości post-apokaliptycznej, w której ludzkość jest praktycznie na wymarciu. Sezon pierwszy liczy osiem odcinków, które ukazują i łączą ze sobą historie wielu bohaterów. Każdy odcinek trwać będzie około 15 minut. Scenariusz każdego odcinka podzielony jest na trzy akty, które można uznać za wstęp, rozwinięcie i zakończenie. W sumie, z ośmiu odcinków pierwszego sezonu, powstaną dwadzieścia cztery akty. zrodło YT

Spodziewaliście się że w Polsce kiedykolwiek powstanie taki serial?

Link do YT: http://www.youtube.com/user/hordaserial

Właśnie pooglądałem zdjęcia próbne jak i zapowiedź i wywiady z ekipą i zobaczymy co z tego wyjdzie. Może akurat coś wypali. Ale jednak stojąc z boku ciągle brakuje polskim produkcją tego czegoś co mają zagraniczne. Ja uważam polską kinematografię za istny BOLLYWOOD. Nawet podczas wywiadu z reżyserem można wywnioskować, że pomysł jest ino oparty o serię "walking dead" i prawdopodobnie nie wniesie nic nowego w krainę Romera :)

Mają niby ogromny budżet więc może coś będzie z tego

te ich zombie sa jakies marne

Życzę im wszystkiego najlepszego, ale 8 odcinków w 27 dni... nie znam się na tworzeniu filmów i w sumie wychodziło by nagrania 5 minut dobrych scen na dzień, a zresztą nie gdybam czekam jak wyjdzie pierwszy odcinek i ocenie. :)

PS: mam nadzieję, że będą jak mówił (chyba) autor zdjęć będą 20 minutowe bo dla mnie 20 minut to jest minimum

Serial będzie nagrywany rownoczesnie w Polskiej i Angielskiej wersji językowej.

Bardzo mne ciekawi czy serial spodoba się anglojęzycznej społeczności.

Serial „Horda" to projekt pierwszego gatunkowego, w pełni profesjonalnego serialu internetowego w Polsce. Akcja serialu dzieje się w niedalekiej przyszłości post-apokaliptycznej, w której ludzkość jest praktycznie na wymarciu. Sezon pierwszy liczy osiem odcinków, które ukazują i łączą ze sobą historie wielu bohaterów. Każdy odcinek trwać będzie około 15 minut. Scenariusz każdego odcinka podzielony jest na trzy akty, które można uznać za wstęp, rozwinięcie i zakończenie. W sumie, z ośmiu odcinków pierwszego sezonu, powstaną dwadzieścia cztery akty. zrodło YT

Spodziewaliście się że w Polsce kiedykolwiek powstanie taki serial?

Link do YT: http://www.youtube.com/user/hordaserial