Horror na dobranoc

Witam.Tak jak w temacie szukam horroru na dobranoc,horror ma być horrorem wiec proszę bez jakiegoś krapu.Najlepiej to taki żebym się zesrał w gacie :D

Koszmar z Ulicy Wiązów, Piątek 13 - ego

takim filmem był, jest i bedzie The Blair Witch Project - słuchawki, noc, sam w domu/pokoju, jedziesz!

teraz juz zapomniany, hejtowany (brak zombie, krwi, duchów), ale gdy ogladalem go 1. raz, miazga

Sam guru mi odpisał normalnie paint-screen i do fap folderu :D

Z sensownych horrorów polecam Udręczeni, Mgła, jak sie chcesz zesrać jak to orkeśliłeś to cieżko bedzie, w wiekszości hottorów się rzyga patrz zejście 1 i 2, połowicznie sensowne- Silent Hill

REC I i II

Popieram Blair Witch Project. Pamiętam, że gdy oglądałem (żaden straszak!) to się pociłem ze strachu.

Tylko zbuduj klimat: słuchawki, ew dobre głośniki, cisza w domu, noc, bez pieprzenia (metafora).

It - To - stary, ale przyjemny tytuł.

Smakosz, wzgórza mają oczy,sierociniec,obecność.

Popieram Blair Witch Project. Pamiętam, że gdy oglądałem (żaden straszak!) to się pociłem ze strachu. Tylko zbuduj klimat: słuchawki, ew dobre głośniki, cisza w domu, noc, bez pieprzenia (metafora).It - To - stary, ale przyjemny tytuł.

"It" Jest bardzo dobry jak na swój wiek tak samo jak BWP.

Od siebie polecę Lśnienie, chociaż do niego trzeba się przekonać.

The Ring vrs. japońska

Sinister!

A ja ci moge polecic Opętanie.

Obecność! No i koniecznie tajska wersja Shutter. Ale to raczej bez słuchawek bo zawał serca murowany

tajska wersja Shutter

OOOO takk to jest b. dobre.

Takie małe coś:
Kiedy chcesz pokazać znajomemu jakiś straszny moment z jakiegoś tam filmu, to ty się go nie wystraszysz, a on może, z Shutter'em jest inaczej, ty też się wystraszysz w jakimś tam stopniu.


http://www.filmweb.pl/Shutter.Widmo

ja ogladam horrory od jakiegoś czasu wiec zaczne tak

Dead Silence

Naznaczony 1/2

Conjuring

Oculus

Haunt

Mama

Evil Dead

Kolekcjoner

1408

Megan is Missing /emoticons/nowe_wink.png" alt=";)" srcset="/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Apollo 18

Tematyka wiadomo, po moim nicku i avku.Tyle lat temu, jak to ogladałem to za kazdym razem mialem pelne gacie.

http://www.filmweb.pl/film/Czwarty+stopie%C5%84-2009-482468

ja ogladam horrory od jakiegoś czasu wiec zaczne takDead SilenceNaznaczony 1/2ConjuringOculusHauntMamaEvil DeadKolekcjoner1408Megan is Missing /emoticons/nowe_wink.png" alt=";)" srcset="/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jeżeli dla Ciebie 'Mama' jest straszne to współczuję, bo pewnie boisz się własnego cienia.

Tak samo Megan is Missing - najnudniejszy film ever. Dopiero pod koniec się rozkręca. Nie nazwałbym tego horrorem. Bardziej thriller, dramat.

Witam.Tak jak w temacie szukam horroru na dobranoc,horror ma być horrorem wiec proszę bez jakiegoś krapu.Najlepiej to taki żebym się zesrał w gacie :D