HotS - nowa mapa,nowy bohater

Witam serdecznie. Chciałbym wam zaprezentować nową mapę oraz nowego bohatera które dostaniemy niebawem. Zapraszam do materiału i życzę miłego oglądania 30 sekundowego pokazu :)

http://sendvid.com/tiwk2xgg

http://sendvid.com/zel9ehr3

http://sendvid.com/odlb60iw /emoticons/nowe_smile.png" alt=":)" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Na mieście mówi się, że ma to wszystko wejść 30 czerwca.

Postać - Bardzo fajna brakowało własnie postaci co będzie dawać jakieś łańcuchy, plus do tego ta szarża ahhhh czekam jako postać tankowa ^^

Mapa - chyba najlepsza ze wszystkich na ta chwile 2 linie na srodku 2 "bossy" ktore walcza miedzy soba my pewnie bedziemy musieli pomóc pokonać tego "złego" i z naszym raszować linie tak jak to jest na filmiku lecz dokladnego systemu pewnie nie pokazali, bardzo fajny system dla mapy i widać że maja pomysły nie dość że na nowych bohaterów to jeszcze na innowacyjne mapy. nie ma co HotS idzie w bardzo dobrym kierunku, pewnie zaraz poleca hejty ale to naszczescoe przez osoby co zagrały moze z 10 razy w ta gre i nie daja sobie rady w teamfightach oraz odrobić straty lvlowe wiec screw you.

Powiem szczerze że mapa jest bardzo klimatyczna i do tej mapy powinni dodać postać Imperiusa na którego czekam :)

W newsie napisali że podobno ma to być płatny dodatek. Co o tym sądzicie?

Sądze , że nie. Apropos to nawet nie jest dodatek , tylko po prostu aktualizacja...

Postać - Bardzo fajna brakowało własnie postaci co będzie dawać jakieś łańcuchy, plus do tego ta szarża ahhhh czekam jako postać tankowa ^^Mapa - chyba najlepsza ze wszystkich na ta chwile 2 linie na srodku 2 "bossy" ktore walcza miedzy soba my pewnie bedziemy musieli pomóc pokonać tego "złego" i z naszym raszować linie tak jak to jest na filmiku lecz dokladnego systemu pewnie nie pokazali, bardzo fajny system dla mapy i widać że maja pomysły nie dość że na nowych bohaterów to jeszcze na innowacyjne mapy. nie ma co HotS idzie w bardzo dobrym kierunku, pewnie zaraz poleca hejty ale to naszczescoe przez osoby co zagrały moze z 10 razy w ta gre i nie daja sobie rady w teamfightach oraz odrobić straty lvlowe wiec screw you.

Jedynym plusem HotSa to ilość map, gra jest bardzo casualowa, nie ma aż takich możliwości jakie dają możliwości kupna przedmiotów. Gra fajna do pogrania na chwilę, ludzie będą w to grać, ale top3 raczej nigdy nie osiągnie bo się dość szybko nudzi zwłaszcza przez masakryczną optymalizację, której brak, ze Smitem pod względem ilości graczy może konkurować, z DOTĄ i z LoLem nie ma najmniejszych szans nawet za 10 lat. Pozdrawiam, wbiłem 40 lvl i nawet trochę rankingowych pograłem, więc nie jest to hejt od osoby co zagrała może z 10 razy ;)

W newsie napisali że podobno ma to być płatny dodatek. Co o tym sądzicie?

Sugerujesz, że guru wie co mówi i że nie próbuje podbić oglądalności pisząc bzdury? :rolleyes:

Jedynym plusem HotSa to ilość map, gra jest bardzo casualowa, nie ma aż takich możliwości jakie dają możliwości kupna przedmiotów. Gra fajna do pogrania na chwilę, ludzie będą w to grać, ale top3 raczej nigdy nie osiągnie bo się dość szybko nudzi zwłaszcza przez masakryczną optymalizację, której brak, ze Smitem pod względem ilości graczy może konkurować, z DOTĄ i z LoLem nie ma najmniejszych szans nawet za 10 lat. Pozdrawiam, wbiłem 40 lvl i nawet trochę rankingowych pograłem, więc nie jest to hejt od osoby co zagrała może z 10 razy

Optymalizacja - tak, strasznie leży. Póki co HotS jest w stanie konkurować co najwyżej ze SMITE, co będzie za kilka lat - czas pokaże, może rozrośnie się do takiego stopnia, by przeskoczyć dwie popularniejsze gry.

A Butcher mnie zaintrygował, zwłaszcza z tą "wieżyczką" przyciągającą wrogów. Poza tym jestem ciekawy, czy piecyk będzie chodzić za bohaterem, czy leżeć w miejscu castowania...

mo9im zdaniem HotS jest bardzo dobrą grą MOBA i na prawdę różni się od innych gier tego typu i to pozytywnie moim zdaniem :)

Nie lubie grać takimi "świniami" ale skille ma bardzo fajne i ciekawe. Mapa wydaje się również bardzo przyjemna. Mam nadzieje, że walka pomiędzi Immortalsami w grze nie bedzie wyglądać zbyt sztucznie

Patrząc na strategię marketingową Blizzarda, to jest to dość prawdopodobne, że to będzie płatny dodatek. Osobiście w to wątpię (i pierwsze słyszę), ale Niebiescy są do tego zdolni. W Hearthstone mamy takie płatne dodatki.

Moim zdaniem w HoTS, by się to nie sprawdziło. I zamiast na tym zarobić, to Blizz jeszcze straciłby graczy, bo takie coś jest raczej odpychające, niż zachęcające do grania w tę grę. I nie chodzi nawet o cenę, tylko o sam fakt, że trzeba za to zapłacić.

Jeśli chcą zarobić, to wystarczy zatrudnić kogoś z wyobraźnią i talentem i zacząć projektować więcej ciekawych skórek i wierzchowców. Ludzie to lubią i chętnie za to płacą. I jestem pewien, że skoro ja to wiem, to taka doświadczona firma jak Blizzard, też to wie.

ma aż takich możliwości jakie dają możliwości kupna przedmiotów

Talenty, to to samo co przedmioty. Niczym się to nie różni. Jedynym minusem tego rozwiązania jest, to że większość talentów jest nieprzemyślana i bezużyteczna. Przez to postacie takie jak Illidan, mają tylko jeden build.

Powinni się tym zająć i pozmieniać nieużywane talenty, tak żeby były ciekawsze. (Spalające Ataki na Tyraelu, który nigdy nie ma many :D, lub jego ultimka Uświęcenie, której nigdy na oczy widziałem, ani sam nie wybrałem.)

Pisali że i HS i HotS będą 100% F2P bez płatnych dodatków więc co wy tutaj o płatnych dodatkach bredzicie ?

A do tych co piszą że HotS nie ma szans z lolem gdzie na ta chwile praktycznie gra za czlowieka komputer, a w docie też jest tyle modów że porażka no to sorka ale ja jakoś nie widze przyjemności w granie w dote czy lola gdzie już na samym wstepie jest tyle pro graczy bo w lolu robią sobie 500 tysiecy multi kont by dostać bonusy albo nowe konta po banie a w docie jest tak zrypany mmr że 10 lvlowi moze dać nawet 200 gdzie jakoś nie widze by te osoby miały podobnego skila, wiec juz od samego poczatku gra sie nie przyjemnie, nie wspomne o tym ze 10 min trzeba siedziec na lini i walczyc o minionki .... a co do itemkow to sorka ale talenty daja BARDZO DUZE POLE DO POPISU i jeżeli ktoś tego nie widzi no to przykro mi tego pana.

Oczywiście to kwestia gustu i jedni sa poprostu przyzwyczajeni do 15 minutowego farmienia golda by potem robic TFy, mnie to nie jara i za to kocham HotSa bo juz od samego poczatku można normalnie powalczyc a wygrana nie polega na tym kto wiecej kasy nazbierał i sie wyfarmił bo w HotSie nawet z najwiekszego za przeproszeniem gówna da sie podnieść i wygrać, a nad wygrana trzeba sie pomeczyc bo gra nie jest tak prosta jak to ludzie myślą i zróżnicowanie mapek tylko to potwierdza bo na każdą mape trzeba pomyśleć nad bohaterami bo nie wszystkie pasują wszedzie i trzeba wiedziec co kiedy robić oraz na co można sobie pozwolić, wiec suma sumarum HotS jest bardziej wymagający od lola z powodu map i ich zróżnicowaniu, ale oczywiście zaslepieni ludzie tego nie zobacza.

Zarówno postać jak i mapa wygląda imponująco :) Pozostaje tylko czekać :)

Witam serdecznie. Chciałbym wam zaprezentować nową mapę oraz nowego bohatera które dostaniemy niebawem. Zapraszam do materiału i życzę miłego oglądania 30 sekundowego pokazu :)

http://sendvid.com/tiwk2xgg

http://sendvid.com/zel9ehr3

http://sendvid.com/odlb60iw /emoticons/nowe_smile.png" alt=":)" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">