HotS pytanko

Witam mam pytanie odnośnie doboru map, mianowicie grałem głownie w opcji szybki mecz ale zauważyłem że ten tryb nie dobiera wszystkich map tylko jakąś może połowę i nie wiem czy ten tryb nie obsługuje wszystkich map czy mam takiego pecha ze od ponad 30 gier mam w kółko może 5 map.

To dlatego, że wprowadzona została rotacja map. Zawsze tak jest, gdy do gry wchodzi nowe pole bitwy - wszystko po to, by gracze przez tydzień/dwa jak najczęściej grali na Hanamurze. Spokojnie, to się uspokoi ;)

Odpowiedz jest prosta - rotacja map, która zmienia się co pewien czas.

Z tym że gram w kółko tylko na następujących mapach Hanamura,Przeklęta kotlina,Placówka na Braxis,Wieże zagłady,Piekielne kapliczki i Podniebna świątynia czyli tylko 6 map sie losuje a 8 pozostalych jest wyłączona?

Tak, niestety tak to działa - trzeba zwyczajnie przeczekać.

Tak, niestety tak to działa - trzeba zwyczajnie przeczekać.

Ok dzięki wielkie w sumie tylko jeszcze pytanko kiedy mniej wiecej bedzie zmiana tej rotacji i temat bedzie do zamkniecia.

15 maja zmieni sie rotacja, tu masz cytat z patch notes:

Spoiler
<div class="ipsSpoiler_contents">
	<p>
		<span>Reduced Battleground Pool</span>
	</p>

	<ul>
  • The pool of Battlegrounds available in matchmaking game modes has been reduced until the week of May 15, 2017.
  • The following 6 Battlegrounds are currently available via matchmaking:
    • Hanamura
    • Braxis Holdout
    • Cursed Hollow
    • Infernal Shrines
    • Sky Temple
    • Towers of Doom

    	</p>
    
    	<ul>
    
  • This has been done in order to help players find games on the newest Battleground, Hanamura, more often. Additionally, this should help newer players acclimate to Heroes of the Strom more easily, without forcing them to learn all 13 Battlegrounds at once.
  • After May 15, the Battleground pool will be updated, but will remain reduced for several more weeks.
  • Macie może ochotę pograć vs boty 5 meczów? zawsze coś fajnego w HOTsie można zgarnąć :P

    Czyli jak dobrze rozumiem potem w rotacji będą już wszystkie? To super, bo dla mnie idiotyczna była ta rotacja map, skoro i tak są randomowe... Przynajmniej wiem po co to zrobili.

    After May 15, the Battleground pool will be updated, but will remain reduced for several more weeks.
    

    15tego będzie aktualizacja rotacji, ale nie wiadomo co to do końca oznacza, czy będą inne mapy w rotacji, niz te co teraz(może któraś z obecnej rotacji zostanie w niej po 15 maja), czy będzie ich więcej/mniej etc. Tak będzie przez pare tygodni od 15 maja, a dalej nie piszą co będize.

    Witam mam pytanie odnośnie doboru map, mianowicie grałem głownie w opcji szybki mecz ale zauważyłem że ten tryb nie dobiera wszystkich map tylko jakąś może połowę i nie wiem czy ten tryb nie obsługuje wszystkich map czy mam takiego pecha ze od ponad 30 gier mam w kółko może 5 map.