HotS - temat ogólny

@VanMetal
Kerrigan jest raczej przeciętną postacią. Blizzard sklasyfikował ją jako zabójcę. Moim zdaniem nie do końca słusznie. Dmg output Kerrigan jest raczej słaby a postać sama w sobie nie nadaje się do szybkiego zabijania celu. Ma za to dość mocne cc, jakąś mobilność i sporą przeżywalność przez co staje się nie najgorszym tankiem. Ale mimo wszystko zabójca z niej słaby :P

Kerrigan jest potężna, zwłaszcza na Tomb of the Spider Queen, gdzie może szybko przemieszczać się z linii na line, bez problemu zabije swojego przeciwnika. Gdy ktos potrafi wymierzyć odpowiednim combem, postać z przeciętnej, staje się potężna, zwłaszcza do solo ligii, gdzie przeciwnicy nie są w stanie porozumieć się na tyle szybko by ostrzec przed potencjalnym zagrożeniem. Dodajemy do tego Arthasa, czy Tyrande i w zestawie dostajemy insta wina. (;

Jeszcze takie pytanie: czy Blizzard ma zamiar naprawić bug z resetowaniem lvla? Wkurza mnie fakt, że czasem po dobrej grze po prostu nie zalicza mi expa ani golda.

Zamiar pewno ma, ale kiedy to zrobią, to nikt nie wie :D

Ten bug i inny z zacinającym się dźwiękiem postaci podczas klikania Start jest od dawna i nic z tym nie robią, mimo iż kilka miniłatek już wyszło (duży patch zresztą też). To samo tyczy się spadków FPS podczas otwierania się świątyń i pirata - bug jest od dawna, a nic z tym nie robią.

W nowym patchu też nie ma o w/w bugach ani słowa.

Nic tylko cierpliwie czekać. Blizzard nie jest znany z szybkości działania :D

Kiedy wypuszczą nowe postacie?? Crusadera i blood elfa dokładniej bo chce zaoszczędzić na któregoś :D. Jest jakiś stały termin?

Kiedy wypuszczą nowe postacie?? Crusadera i blood elfa dokładniej bo chce zaoszczędzić na któregoś . Jest jakiś stały termin?

Nie ma stałego terminu. Wszystko się ostatnio opóźniło przez 'mistrzostwa', chodzą słuchy że w ten wtorek będzie nowy patch a co za tym idzie zapewne Kael'thas. Na początku nowy bohater i tak kosztuje 15k i lepiej poczekać chwilę bo szybko tanieją do 10k.

^Bodajże po tygodniu spada cena, ale także i moc bohatera ;)

Poszukuje jednej osoby, która dodała by mnie do gry w hots, gdyż mam problem z zacięciem gry po kliknięciu "graj" i niby zaproszenie od kogoś ma pomóc. Nick : Barooosz

Potrzebny jest BattleTag.

Polecacie jakiś build na Zeratula? Wiem, że ktoś wcześniej dawał mi build pod dmg ze skilli, ale grałem kiedyś z całkiem dobrym Zeratulem, który składał się trochę jak Illidan (miał First Aid, ogólnie też miał sustain dmg jak Illidan), więc może zna ktoś ten build lub podobny?

https://www.youtube.com/watch?v=BqhxgxUNjIw - ogólnie polecam ten build :)

Na Zeratula są dwa dobre buildy. Ten drugi jest ostatnio coraz bardziej popularny.

Magetul http://www.heroesfire.com/hots/talent-calculator/zeratul#l5Gq

Hybryda (to taki Magetul z autoatakami pomiędzy skillami, żeby zwiększyć dps. Jest trudniejszy do opanowania, bo trzeba pamiętać o autoatku po każdym skillu, żeby wykorzystać pełny potencjał) http://www.heroesfire.com/hots/talent-calculator/zeratul#kD74

Na pierwszym poziomie można wziąć Blok. Ja jednak wolę większy zasięg na Cleave. Redukcja cooldownu na Blink o 1.5s tez może być jeśli chcesz. Seasoned Marksman też dobry, ale trzeba pamiętać o farmieniu pomiędzy gankowaniem.

Osobiście nie uznaje czegoś takiego jak melee Zeratul, więc nie polecam tej drugiej ultimki.

http://www.heroesnexus.com/news/1405-june-ptr-patch-hero-changes-battlefield-of

Nowa aktualizacja, bardzo przyjemna zwłaszcza dla pomocników. Malfurion w końcu będzie bardziej grywalne, a BW w końcu zostanie osłabiony, Li Li też ma ciekawe zmiany.

Novą i Zeratulem nie grałem, ale czy ta zmiana to coś poważniejszego? Wcześniej Kamuflaż jak działał?

Now specifies using abilities removes you from stealth

Zapowiada się ciekawie :P Zobaczymy jutro :P

Now specifies using abilities removes you from stealth

To znaczy, że w opisie umiejętności (pasywa konkretnie) będzie napisane, że po użyciu umiejętności straci się kamuflaż. To żadna zmiana.

Co do Malfuriona, to też się cieszę, bo teraz jest nudny. Bardzo mocny, ale bardzo nudny. No i ma tylko jeden build... Jak wiele innych postaci... Powinni położyć na to większy nacisk, żeby pozmieniać bezużyteczne talenty na jakieś ciekawsze - tak jak to zrobili z Utherem, jakiś czas temu.

@Angel

Myślę, że będą do tego dążyć tylko wiadomo, że potrzeba czasu. Jak na razie patche na plus i do tego szybko dodawane nowe postacie.

Mimo wszystko jestem mocno skonfundowany zmianami u Abathura...

Dużo Abathurowi zwiększyli ten dmg ;)

Co do Malfuriona, to też się cieszę, bo teraz jest nudny. Bardzo mocny, ale bardzo nudny. No i ma tylko jeden build... Jak wiele innych postaci... Powinni położyć na to większy nacisk, żeby pozmieniać bezużyteczne talenty na jakieś ciekawsze - tak jak to zrobili z Utherem, jakiś czas temu.

Rozegrałem ponad 130 gier malfurionem, możesz doprecyzować dlaczego uważasz go za nudną postać?

dla jednych nudny jest malfurion dla innych abatur dla innych uther a dla innych vala ... sa gusta i guściki i mimo iż komuś się coś nie podoba/nie umie grac nie znaczy że w rekach innego gracza będzie tak samo.

co do patha wczytałem się w polowe i zmiany na + moze nareszcie wezma pod uwage buildy dla postaci bo jest to najlepsza strona tej gry jednak ciut kuleje.