How I Met Your Mother

Przeglądałem forum i nie znalazłem żadnego tematu o "Jak poznałem waszą matkę". Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych seriali komediowych, które regularnie oglądam. A wy co o nim sądzicie? ;)

Barney roxor :D

Serial nawet dobry, jak na sitcom, których nie trawie. Serio, jak by wycieli zbędny śmiech publiczności było by lepiej. Można się pośmiać, dobre akcje i teksty.

Potwierdzam :D Całkiem miły serial, 1 z chyba 5 seriali komediowych, które są wg mnie ok.

Serial jest fajny szkoda że jego magia prysła jak dowiedziałem się że Neil Patrick Harris (Barney) jest gejem.

To jest taki ocenzurowany "Californication" . Tyle.

Ja to już chyba 50 odcinków czekam aż ta nieudana prezenterka styknie się z tym swoim kolegą z tej ich paczki ( sry. ale po imionach ich nie znam, jak oglądacie to wiecie i tak o kogo chodzi:). )

Serial jest fajny szkoda że jego magia prysła jak dowiedziałem się że Neil Patrick Harris (Barney) jest gejem.

Coooooooo on jest gejem. Jak to przecież on zaliczał tydzień lasek czy jakoś tak, że codziennie laske wyrywał.

Nigdy więcej nie włącze comedycentral ;d

Ekhem.... Wy tak na serio? I co z tego, że jest gejem? Ta informacja wpłyneła na jakość jego gry aktorskiej czy coś? Homofoby j****e. Osobiście nie obchodzi mnie kim jest. Dla mnie liczy się to, że postać którą gra jest epicka.

Ja wiem o tym ze jest gejem i jakos mi to nie przeszkadza, a raczej potwierdza jego talent aktorski [pomimo swojej orientacji w serialu nie przeszkadza mu calowanie sie z dziewczynami itp.] :D

xyaz007: chodzi ci o to, kiedy Ted [architekt] styknie sie z Robin [jego ex, prezenterka z TV] ? :D

To jest taki ocenzurowany "Californication" . Tyle.

Bluźnisz :D Do Californication mu daleko, oj daleko. No ale co kto lubi oczywiście.

Porównywać Jak poznałem waszą matkę do Californication toć to nawet nic wspólnego ze sobą nie ma chyba jedynie to że Hank Moody i Barney wyrywają tony lasek a zresztą Robin napewno nie będzie żóną Teda z tego co wiem bo jego dzieci nazywają ją Ciocią Robin chociaż zastanawiam się kiedy będzie koniec i ostatecznie poznamy kto został jego żoną ^^^

taki klon "friends" ale barney is LEGEN w8 for it

.

.

.

.

.DARY

Osobiście tego serialu nie trawie, nie wiem dlaczego. Próbowałem nie raz zostać na dłużej, ale niestety nie dawałem rady.

Jestem gotowy na zbiczowanie :(

Osobiście tego serialu nie trawie, nie wiem dlaczego. Próbowałem nie raz zostać na dłużej, ale niestety nie dawałem rady.Jestem gotowy na zbiczowanie

A kto ma cię biczować każdy człowiek ma gust ja np nie uważam że Clannad jest dobry bo mnie to nie kręci czy np Gra O Tron ^^

Osobiście tego serialu nie trawie, nie wiem dlaczego. Próbowałem nie raz zostać na dłużej, ale niestety nie dawałem rady.Jestem gotowy na zbiczowanie

Każdy woli co innego :).

Tak w ogóle, to za ok. 25min. będzie szło na Comedy Central, kiedyś oglądałem to na bierząco, teraz tylko okazyjnie, z powodu braku czasu, jednak zapewne w wakacje znowu powróce do codziennego oglądania :P .

Ja na Comedy Central nie oglądam bo tam ciągle puszczają powtórki wcześniejszych sezonów a w necie już jest Sezon 7 także tam oglądam bo na CC nie warto^^

Właściwie, to na Comedy Central też idzie sezon 7, codziennie o 19:35. ;)

Kiedy się napotkam na ten serial to go oglądam, śmiechowy jest ;d.

Btw. Po temacie myślałem ze to temat o jakimś programie na MTV albo little +18 (censored)

Tak ? a to nie wiedziałem że już idzie sezon 7 na CC ale i tak tam nie oglądam ^^

ja na iitv ogladam ;p i dobrze jest

Rozwala mnie ten serial xD