Hunter Blade - Jak zacząć rozgrywkę

Krok 1: Rejestracja

1. Udajemy się pod adres Chińskie imię, wypełniamy rubryki dowolnymi imionami, wiek musi być powyżej 18 lat.

beztytuutmo.jpg

2. Kopiujemy nasze nowe imię (napisane normalnie, nie po chińsku), wklejamy do Translatora Google, zmieniamy języki na angielski -> chiński (tradycyjny) i kopiujemy powstałe w ten sposób imię do notatnika (bądź innego programu gdzie można je na chwile przechować).

beztytuupir.jpgbeztytuugnd.jpg

3. Wchodzimy na Chińskie ID i wybieramy jedno z dostępnych.

beztytuuou.jpg

4. Udajemy się na stronę rejestracji i wpisujemy dane. Po zakończeniu rejestracji wyskoczy nam małe okienko z zielonym guzikiem, klikamy je i już posiadamy konto.

beztytuucuf.jpg

Krok 2: Ściąganie klienta, instalacja, patchowanie i wejście na serwer

1.Udajemy się pod adres z klientem i ściągamy klienta.

beztytuuzyo.jpg

2.Po zakończeniu ściągania instalujemy grę, wszystko zostawiając bez zmian (zmiana miejsca, gdzie gra zostanie zainstalowana, może spowodować problem z klientem, dzięki któremu nie uruchomimy gry)

3. Czekamy aż gra się zainstaluje, a potem zrobi update do najnowszej wersji. Z okienka serwerów wybieramy "Serwer 2" (tam gra najwięcej amerykanów).

b9xnisnf669g.jpg

(zdjęcie znalazłem na internecie, osobiście już nie gram w Hunter Blade)

4. Logujemy się do gry, tworzymy postać z typem broni jaką preferujemy i rozpoczynamy rozgrywkę.

Tylko mógłbyś napisać coś więcej o tej grze?

Recka będzie dzisiaj/jutro, ojciec ma urodziny, tak więc mała impreza i zależy kiedy się skończy. Już jest :D

EDIT: Czy wszyscy widzą wyraźnie obrazki? Bo ja widzę na monitorze dokładnie, ale już słyszałem że za małe.

Troche małe, ale przeciez mozna je przyzoomowac.Ogólnie nie ma sie do czego przyczepic ;)

Jesli spędzasz dużo czsu przy komputerze, mam sposób, żebyś na tym zarobiła. Sprawdż na http://latwy.pl/kieszonkowe

Krok 1: Rejestracja

1. Udajemy się pod adres Chińskie imię, wypełniamy rubryki dowolnymi imionami, wiek musi być powyżej 18 lat.

beztytuutmo.jpg

2. Kopiujemy nasze nowe imię (napisane normalnie, nie po chińsku), wklejamy do Translatora Google, zmieniamy języki na angielski -> chiński (tradycyjny) i kopiujemy powstałe w ten sposób imię do notatnika (bądź innego programu gdzie można je na chwile przechować).

beztytuupir.jpgbeztytuugnd.jpg

3. Wchodzimy na Chińskie ID i wybieramy jedno z dostępnych.

beztytuuou.jpg

4. Udajemy się na stronę rejestracji i wpisujemy dane. Po zakończeniu rejestracji wyskoczy nam małe okienko z zielonym guzikiem, klikamy je i już posiadamy konto.

beztytuucuf.jpg

Krok 2: Ściąganie klienta, instalacja, patchowanie i wejście na serwer

1.Udajemy się pod adres z klientem i ściągamy klienta.

beztytuuzyo.jpg

2.Po zakończeniu ściągania instalujemy grę, wszystko zostawiając bez zmian (zmiana miejsca, gdzie gra zostanie zainstalowana, może spowodować problem z klientem, dzięki któremu nie uruchomimy gry)

3. Czekamy aż gra się zainstaluje, a potem zrobi update do najnowszej wersji. Z okienka serwerów wybieramy "Serwer 2" (tam gra najwięcej amerykanów).

b9xnisnf669g.jpg

(zdjęcie znalazłem na internecie, osobiście już nie gram w Hunter Blade)

4. Logujemy się do gry, tworzymy postać z typem broni jaką preferujemy i rozpoczynamy rozgrywkę.