Hunter's Arena - kody Steam do Alpha testów

Witam serdecznie. Dziś otrzymałem e-maila z kodem (na Steam) do Hunter’s Arena. Niestety godziny w których serwery będą otwarte nie są dla mnie akceptowalne.


Są to godziny:
Niedziela 06.10.2019 - 5:00 - 8:00
Poniedziałek 07.10. 2019 - 2:00 - 5:00
Serwery NA więc ping może być wysoki z góry uprzedzam. Poza tym od soboty do wtorku pracuje lecz mimo to miałem nadzieje na bardziej “przyjazne” godziny testów. Nie udało się i w związku z tym chciałbym oddać mój kod dla kogoś kto będzie miał czas odpalić, pograć i może nawet napisać na stronie jakąś recenzje.
Jeżeli Twój sprzęt nie jest z wyższej półki, prosiłbym o nie pisanie próśb o kod. Chciałbym aby kod był wykorzystany przez osobę w 100% która będzie w stanie odpalić grę na wyższych jak i niższych ustawieniach aby wszystko przetestować.
Jest to też post abyście mogli się tymi kodami wymieniać w razie podobnej do mojej sytuacji. Proszę bez trollowania. Kod wyślę na PW do wybranej osoby. Napisze odpowiedź w tym poście jeżeli kod zostanie już przekazany. Pozdrawiam

Temat do zamknięcia. Nie ma zainteresowania więc kod przekazałem (mam nadzieję) w dobre ręce.