Husaria (ZAK) Rekrutuje

Witam,

jako oficer gildii zapraszam wszystkich chętnydh do gry w Allods online na europejskim serwerze SKRAKAN.

Gra mocno nastawiona na długi late game, także polecam jedynie zapeleńcom z masą wolnego czasu :D

Mój nick : Jurgenaut, whispujcie to postaram się pomóc lvl-ować i dołączyć do gildii.

Dzienny online gildi to 20-30 osób zależy od pory dnia i tygodnia, tworzymy dość zgraną ekipę i bierzemy udział we wszystkich ważniejszych eventach w grze.

Gildia w pełni polska, także komunikacja wewnętrzna nie stanowi dla nikogo problemu.

Mamy własny serwer mumble i forum internetowe :

forum

Aby zagrać należy się zarejestrować na stronce gpotato:

http://pl.gpotato.eu/

Zaczynającym od zera polecam swój link referujący :

(link)

Wszystkim zainteresowanym życzę miłej zabawy i powodzenia.

warn_ico.png
Warn za Reflink, nie widzę czystego linku. - crracked

Hmm, czy za reflinki nie idzie warn albo ban ? :rolleyes:

Grałem w allods jakoś specjalnie nei przypadło mi to do gustu... a kolego wyżej niby tak ale komu to przeszkadza ? kto chce skorzysta z reflink-a a kto nie to znajdzie inne dojście.

Hmm, czy za reflinki nie idzie warn albo ban ?

Nie wydaje mi się :D

Proponuje zapoznać się z regulaminem forum,

"4.4 Reflink może zostać umieszczony w temacie wyłącznie w formie dodatkowej (musi istnieć bardziej widoczny link zwykły). W przypadku nadmiernego spamowania reflink może zostać usunięty."

a tak przy okazji link jest opisany jako refferal a nie jako jakaś podpucha czy link do stronki/forum/gry.

Nie zmuszam nikogo do refferowania.

Głównym tematem jest rekrutacja nowych graczy, tak więc zainteresowanych zapraszam do gry.

czesc na europejskim serwie mozna grac na polskim kliencie gry ??

Sam nie wiem gdzie gracie jako temat napisane zak a potem SKRAKAN wiec gdzie .

Witam,

jako oficer gildii zapraszam wszystkich chętnydh do gry w Allods online na europejskim serwerze SKRAKAN.

Gra mocno nastawiona na długi late game, także polecam jedynie zapeleńcom z masą wolnego czasu :D

Mój nick : Jurgenaut, whispujcie to postaram się pomóc lvl-ować i dołączyć do gildii.

Dzienny online gildi to 20-30 osób zależy od pory dnia i tygodnia, tworzymy dość zgraną ekipę i bierzemy udział we wszystkich ważniejszych eventach w grze.

Gildia w pełni polska, także komunikacja wewnętrzna nie stanowi dla nikogo problemu.

Mamy własny serwer mumble i forum internetowe :

forum

Aby zagrać należy się zarejestrować na stronce gpotato:

http://pl.gpotato.eu/

Zaczynającym od zera polecam swój link referujący :

(link)

Wszystkim zainteresowanym życzę miłej zabawy i powodzenia.

warn_ico.png
Warn za Reflink, nie widzę czystego linku. - crracked