HUSSARS-ArcheAge, Ekipa na serwer Unchained

Witaj! :wink:68724031_357987535103207_8834066554648788992_n

Wśród graczy nastąpiło wielkie poruszenie wraz z oznajmieniem przez Gamingo najnowszych informacji dotyczących ArcheAge. Już niebawem zawita nowy serwer, jednak nie będzie on jak poprzednie fresh starty!

Czym jest ArcheAge Unchained:

  • Będzie to osobna gra, a nie serwer
  • Będzie działać w systemie Buy 2 Play
  • Item Shop ma zostać z niego wycofany
  • Konta premium(PATRONY) mają zostać z niego wycofane
  • Ma zostać wprowadzony limit do max jednego konta online jednocześnie
  • System zarobku ma się opierać na zyskach ze sprzedaży gry, oraz sezonowych Battle Pass’ów, za których zakupienie będziemy mogli otrzymywać benefity takie jak kostiumy, mounty czy glaider’y
  • Unchained będzie otrzymywał patche równocześnie z dotychczasową wersją gry, która będzie działać równolegle jako osobna aplikacja
  • Nie będzie możliwości przenoszenia jakichkolwiek dóbr ze starych serwerów na Unchained
  • Każdy kto zdecyduje się na zakup, wystartuje na nowo powstałym świecie od zera
  • Koszt ArcheAge Unchained to 20 Euro(około 90 zł)
  • Przewidywana data premiery oscyluje pomiędzy 1, a 3 miesiącami(obstawiam październik 2019)

image
Wiele gildii deklaruje się już teraz, że rozpoczyna przygodę na nowo powstałym świecie w uniwersum ArcheAge. Nic w tym dziwnego! Swego czasu tytuł ten był postrzegany jako zbawiciel wymierającego na tą chwile gatunku, jednakże zła polityka ówczesnego dewelopera zaprzepaściła niezastąpiony potencjał świata Erenor…

image
Jednakże Gamingo chce przywrócić historii zapoczątkowanej przez 12 śmiałków dawny blask, a nawet rozświetlić go jeszcze bardziej! To niepowtarzalny moment by wziąć udział w czymś nietuzinkowym, bo o ile nowe tytuły pojawiają się co jakiś czas i wypadają gorzej lub lepiej, o tyle ArcheAge to gra sprawdzona przez setki jak nie tysiące osób. Każda z nich potwierdzi, że jest to nietuzinkowe dzieło, począwszy od fabuły, przez rozgrywkę, aż po interakcje w świecie gry pozwalające tworzyć wielkie i zjednoczone społeczności!

Dlaczego HUSSARS, a nie inna Ekipa?

- Nie będę Ci mówił jacy są świetni, chociaż są…
- Nie będę mówił jacy zdolni, bo tu też odjął bym im chwały…
- Nie wspomnę o tym że są jak rodzina, bo przecież o rzeczach oczywistych się nie mówi…

Wiem, wiem oczekujesz konkretów, a nie celowej hipokryzji w celu wykrzesania z tej paplaniny odrobiny humoru…

No więc do rzeczy!

  • GILDIA ISTNIEJE KILKA LAT I CAŁY CZAS FUNKCJONUJE
    Wolisz uczestniczyć w czymś co się sprawdza, zawrzeć znajomości na lata i zyskać kompanów do rożnych wirtualnych światów? Czy dołączyć do grupy ludzi, która dołącza na każdym fresh starcie po czym odpuszcza max po kilku miesiącach?

  • DOŁĄCZAJĄC WRASTASZ W NAS JAK KOLEJNY NIEZBĘDNY DO ŻYCIA ELEMENT NASZEGO ORGANIZMU
    Czujesz, że asymilujesz się nie tylko Ty, ale i starzy wyjadacze próbują nawiązać z Tobą kontakt, w przeciwieństwie do większości Ekip, gdzie o ile nie jesteś osobą pewną siebie i towarzyską to będziesz czuł się jak obcy, nie mogący dojść do głosu.

  • JESTEŚMY JAK RODZINA
    Jeden polega na drugim. Dobro ogółu przekładamy nad dobro jednostki, dzięki czemu nasze zżycie przekłada się nie tylko na wirtualną kooperacje, ale również na realne relacje w świecie rzeczywistym.

  • STAŃ Z NAMI NA POLU WALKI I… PRZY BARZE
    Każdy z nas jest człowiekiem, ale mimo wszystko opieramy się na pewnym algorytmie, pracujemy a później odpoczywamy, świat gry i wspólny komunikator to miejsca gdzie dzielimy śmiech i nerwy. Czasami zdarza się i wypić nieco wysokoprocentowych napoi i pogaworzyć na komunikatorze, wszystko w ramach względnej kultury i tolerancji.

  • NIE JESTEŚMY "PIÓREM PISANI"
    “Każdy ma coś z rycerza i płetwonurka”, cytując to powiedzenie mam na myśli, że każdy z nas i Was, potencjalnych zainteresowanych ma własne poczucie humoru, przekonania i sposób bycia. U nas niejednokrotnie popadało to w skrajności, ale nigdy nie było emanowania czymś co mogło zniesmaczyć innych. To samo kierujemy do potencjalnych zainteresowanych, minimum kultury i “poczucia smaku”.
    image

Nasze plany względem Archeage Unchained

  • Przeniesienie ludzi z aktualnej Ekipy na nowe połacie świata Erenor

  • Rekrutacja zarówno nowych graczy jak i weteranów

  • Gildia nie nastawia się pod konkretny model rozgrywki (PvP/PvE)
    Chcemy mieszać obie aktywności, jednakże należy pamiętać że w ArcheAge wszystkie drogi prowadzą do… mordobicia, tak więc każdy, nawet kupiec czy farmer, jeśli będzie chciał zaryzykować dla lepszego zarobku, będzie musiał być gotowy stanąć w szranki.

  • Nacja>Nuia/Haranya?
    Nie dokonaliśmy jeszcze wyboru, decyzja zostanie podjęta na przestrzeni kilku tygodni wraz z resztą gildiowiczów, w sposób demokratyczny.

  • Gildia nie będzie wymuszała na członkach aktywności typu SEMIHARDCORE.
    Stanowimy dojrzałą społeczność, gdzie każdy przekłada życie prywatne nad to w wirtualnym świecie. Zdajemy sobie sprawę że codzienne obowiązki związane z posiadaniem rodziny, pracy w kilku zmianowym systemie, czy bogate życie towarzyskie może wpływać na to ile mamy czasu na grę, dlatego nie wywieramy pod tym kątem presji. WYCHODZIMY Z ZAŁOŻENIA, ŻE JEŻELI JESTEŚ ODPOWIEDNIO KREATYWNY I AMBITNY TO W ODPOWIEDNIM DLA CIEBIE PRZEDZIALE CZASOWYM WYCIŚNIESZ MAKSA Z ROZGRYWKI I ŻYCIA GILDYJNEGO.

AKADEMIA DLA NOWYCH GRACZY ORAZ POWRACAJĄCYCH WETERANÓW

spotlight-pvp_blog%20(1)

Akademia będzie działać w ramach gildii HUSSARS, dołączając do mnie, stajesz się jednocześnie członkiem gildii.

Tutaj pojawia się moja osoba. Stwierdziłem, że wraz z całym zamieszaniem spowodowanym ArcheAge Unchained, dobrze było by przygotować potencjalnych protegowanych Thiol do wkroczenia w świat Erenor. ArcheAge to bardzo rozbudowana gra. Dla nowej osoby ściana informacji i możliwości może się wydawać nie do przebicia na pierwszy rzut oka. Tutaj pojawia się moja pomocna dłoń…

Więcej szczegółów odnośnie akademii pod tym linkiem:
https://forum.mmorpg.org.pl/t/szukam-swierzakow-i-nie-tylko-do-gry-w-archeage-brygada-rozpoznawcza/119691

KONTAKT

DISCORD

W GRZE
Controvers Europe/Jakar/Haranya

FB
Heniutek Sandhacker

CZEKAMY NA KAŻDEGO Z WAS ! :facepunch:

2lajki

Zapraszamy Wszystkich :wink:

Kuszące ale mam wrażenie że gildie o nazwach hussars są już bardziej pośmiewiskiem jak porządną nazwą :smiley:

1lajk

Nazwa fajna a i tak miałem na Jakaarze sprawdzać Archeage przed Unchained to zobaczymy się tam

Jaki jest limit ludzi w gildii? Rozważam spróbowanie tej gry, ale nic na 100% więc nie chcę podbierać miejsc.

Jestesmy jedna z najstarszych gildii w swiecie erenora, troche zapracowalismy na swoj szacunek i nazwe gildii wiec prosze bez takich :slight_smile:

Zapraszamy na Discorda :wink:

Wszystkich chętnych zapraszamy na Discorda :slight_smile:

Brzmi ciekawie, zwykłego ArcheAge darowałem sobie mając dwie postacie na 40 i 35 levlu z powodu p2w ale skoro wychodzi Unchaind to myślę że czas wrócić, swoją drogą razem ze mną będzie grało 3-5 osób.

1lajk

Discord Panowie i Panie :wink: