I-rpg.net [Imperium]

Witam. Chciałbym wszystkich zaprosić do wypróbowania lub powrotu do gry “Imperium”. Zamieszczam opis ogólny od administratora gry, (jest tego znaaacznie więcej) natomiast niżej krótszy opis dla ‘leniwych’.

W momencie pisania posta (20.02.2018) trwa 3 dzień Dziewiętnastej Ery. Najwyższy lvl wśród graczy to 8.

Imperium to tekstowa gra MMORPG w przeglądarce - najstarsza aktywna gra tego typu w Polsce.

Pomimo kilkunastu już lat na karku Imperium wciąż żyje i jest rozwijane. Nieustannie wprowadzane są nowe elementy, poprawki i udogodnienia dla nowych graczy, których dotychczas brakowało.

Ciekawy świat fantasy z wieloma unikatowymi i oryginalnymi elementami rozgrywki sprawia, że Imperium wyróżnia się na tle innych gier tego typu.
Gra podzielona jest na Ery, z których każda trwa, dopóki ktoś nie pokona finałowego potwora.

Istnieje w grze rozbudowany Poradnik dla początkujących graczy wraz z dynamicznym bestiariuszem. Nieustannie rozwijany jest także system klimatycznych podpowiedzi dotyczących rozgrywki, które można spotkać w różnych miejscach miejscach w grze.
Wprowadzone ścieżki przygód - zadań do wykonania - prowadzą gracza przez większość lokacji w kolejności zgodnej z rozwojem postaci.
Mnogość istniejących profesji oraz dróg rozwoju postaci sprawia, że każdy może szukać własnej ścieżki rozwoju.

Dodatkowym elementem wzbogacającym rozgrywkę jest system zmiany rasy, pozwalający przeistoczyć się z człowieka w Wampira, Wilkołaka, Czarta, bądź Wogula, z których każdy posiada własne unikatowe cechy i miejsca, które może odwiedzić.

Obecnie w Imperium znajduje się ponad 25 odrębnych lokacji, które można zwiedzić, z czego niektóre posiadają nawet po kilka wewnętrznych pod-lokacji o różnym stopniu trudności. 9 zróżnicowanych profesji, 5 dostępnych ras, kilkaziesiąt czarów, kilkanaście umiejętności, które można rozwijać, rozbudowany system Gildii i wojen gildyjnych…
Dla ciekawych historii Imperium dodany został moduł Kronik obejmujących okres od powstania gry, gdzie spisane zostały wszystkie ważniejsze wydarzenia i postacie, jakie zapisały się w jego historii.
Wprowadzony został również rozbudowany system osiągnięć (Achievementów) dający graczom możliwość rywalizacji o najwyższe odznaczenia!

Zapraszamy wszystkich do gry w najstarszą w Polsce aktywną przeglądarkową grę RPG!

Ważne informacje - co oferuje nam Imperium.

  • brak p2w -> żadnego abonamentu, żadnych bonusów w postaci dodatkowej energii czy większego expa. W sklepiku znajdują się rzeczy, które NIE są potrzebne by grać lub wygrać.
  • system PvM, PvP, GvG
  • rozbudowany system rzemiosła oraz warzenia mikstur - postacie ‘tworzące’ również mogą wygrać rozgrywkę tworząc najtrudniejszy przedmiot w swojej dziedzinie
  • pomocnych graczy, ‘dojrzałe community’ - nie znam średniej wieku w Imperium, (chociaż wiek nie jest żadnym wyznacznikiem ‘dojrzałości’) zarówno jednak ja, jak i wielu innych graczy spędziło w Imperium naprawdę duużo czasu i dalej uczymy się czegoś nowego. [Dni w Krainie: 3926 - licznik mojej postaci w czasie rzeczywistym]
  • wymagających przeciwników - niekiedy trzeba dobrze pomyśleć jaką ‘taktykę walki’ stworzyć i jakiej używać na konkretnym przeciwniku, a także jakie przedmioty na siebie włożyć. (a można ich stworzyć lub kupić od innych graczy naprawdę mnóstwo)

Miało być w skrócie, więc zapraszam do gry. Mam nadzieję, że się spodoba i życzę powodzenia!
W grze można mnie znaleźć pod imieniem ‘Celeadoc Chikan’ ( nr ID gracza 5444). Jeżeli jestem w grze odpiszę na pytania/pomogę jak tylko odczytam wiadomość, ale gwarantuję, że większość graczy pomoże lub spróbuje dowiedzieć się od innych jak może pomóc. Pozdrawiam

Imperium Zaprasza!

W grze nie ma reflinków :wink: