Ilość pieniędzy

RoM naprawde jak na swoje f2p jest bardzo drogi... W allodsie jak poświęcisz dużo czasu to nie będziesz musiał wydać ani złotówki, co do populacji jak na razie jest dużo ale ilu z nich zostanie tego nie wiadomo...

Hmm, sprawdzę i Allodsa, i Rifta. Najpierw free trial, a na keye.pl widzę, że tylko 30 zł.. Dzięki, już wiem, w co będę grał :D Jeśli nie RIFT, to Allods.

Witam! Chciałem zacząć grać w RoMa, jednak słyszałem, że bez płacenia się nie obejdzie. Jestem skłonny trochę wydać, jednak nie chcę przepłacać. Moglibyście mi powiedzieć, ile zł wyniosłoby to co miesiąc? Średnio, ile musiałbym wydac miesięcznie, zeby nie martwić się o brak możliwości gry.

Nie słuchaj ludzi ,którzy podają jakieś niemożliwe cyfry, tylko po to żebyś nie grał w RoMa tylko w coś innego w co oni grają. Miesięczne 20 zł to i tak dużo, przecież w IS nie kupuje się wirtualnych pieniędzy (bodaj złota),tylko itemy takie jak zwiekszenie pojemnosci plecaka,jakies kostiumy,mounty, bajery. Ewentualnie jeszcze jakies itemy typu zwiekszenie wytrzymalosci przedmiotu,ale doświadczony gracz poradzi sobie bez tego.

Nie słuchaj ludzi ,którzy podają jakieś niemożliwe cyfry, tylko po to żebyś nie grał w RoMa tylko w coś innego w co oni grają. Miesięczne 20 zł to i tak dużo, przecież w IS nie kupuje się wirtualnych pieniędzy (bodaj złota),tylko itemy takie jak zwiekszenie pojemnosci plecaka,jakies kostiumy,mounty, bajery. Ewentualnie jeszcze jakies itemy typu zwiekszenie wytrzymalosci przedmiotu,ale doświadczony gracz poradzi sobie bez tego.

Zapomniałeś dodać o kamykach/gemach które wsadza się w eq. ROM niczym nie odbiega od FW na end game. Bez korzystania z IS masz mniej hp/atku/defa/etc. Co za tym idzie nie pójdziesz na mocniejsze mobki/instancje, ponieważ nikt nie weźmie do party kogoś ze słabym eq.

Można zamknąć, od jakiegoś czasu gram w RIFTa na trialu, i chyba wchłonę na dłużej, naprawdę mi się podoba :P Dzięki za radę!

Witam! Chciałem zacząć grać w RoMa, jednak słyszałem, że bez płacenia się nie obejdzie. Jestem skłonny trochę wydać, jednak nie chcę przepłacać. Moglibyście mi powiedzieć, ile zł wyniosłoby to co miesiąc? Średnio, ile musiałbym wydac miesięcznie, zeby nie martwić się o brak możliwości gry.